Nėštumas

Nėštumo testas

Nėštumo testas

Nors nėštumo požymių yra daug, pirmas ženklas, kad Jūs laukiatės yra mėnesinių išnykimas. Vienintelis patikimas būdas... Daugiau...

Nėštumo požymiai

Nėštumo požymiai

Kokie yra nėštumo požymiai ir kada jie gali išryškėti? Tikslaus atsakymo nėra, kaip ir nėra dviejų visiškai vienodų moterų.... Daugiau...

Intymūs pratimai po gimdymo – dubens dugno raumenų mankšta

Intymūs pratimai po gimdymo – dubens dugno...

Dubens dugno raumenų pratimai gali padėti susitvarkyti su kylančiomis problemomis ir turėti tvirtus dubens dugno raumenis. Daugiau...

Daugiau straipsnių

Vaisingų dienų skaičiuoklė

Mėgini pastoti? Ši skaičiuoklė padės nustatyti labiausiai tikėtiną ovuliacijos datą, kuomet pastoti tikimybė yra didžiausia.
Įveskite primąją paskutinių mėnesinių dieną* ir savo mėnesinių ciklo trukmę**.

* data, kada prasidėjo paskutinės mėnesinės; ** dienų skaičius nuo vienų mėnesinių pradžios iki kitų mėnesinių pradžios.

Dėmesio. Nevisuomet ovuliacija įvyksta ciklo viduryje. Veikiant aplinkos faktoriams (mityba, stresas, liga, medikamentai) ovuliacija gali įvykti ir ciklo pradžioje ar pabaigoje.

Nėštumo skaičiuoklė

Nėštumo skaičiuoklė apskaičiuos apytikslę vaikelio gimimo datą. Įveskite pirmąją paskutinių mėnesinių dieną* ir savo mėnesinių ciklo trukmę**.

* data, kada prasidėjo paskutinės mėnesinės; ** dienų skaičius nuo vienų mėnesinių pradžios iki kitų mėnesinių pradžios.

Nėštumo kalendorius

Norėdami sužinoti apie tam tikrą nėštumo savaitę, spauskite ant skaičiuko, žyminčio nėštumo savaitę.

1 trimestras

2 trimestras

3 trimestras

Video

SUSIJĘ STRAIPSNIAI