Sprendimas: jei nėra galimybių nusiprausti po dušu

Teksto dydis:

Sprendimas: jei nėra galimybių nusiprausti po dušu

2016 lapkr. 30 18:59

Išvaizda dažnai atspindi žmogaus savijautą, nuotaiką, sveikatos būklę. Jei nėra laiko, keliavimo sąlygos ar ligos būklė neleidžia naudotis dušu, nereikia atsisakyti kasdienės švaros. Galima rinktis labai paprastą būdą palaikyti kūno higieną – drėgnas prausimosi pirštines „TENA Wet Wash Glove”. Tai patogios, vienkartinės pirštinės, kurios padės atlikti kasdienius prausimosi ritualus kai nėra galimybės naudotis įprastu dušu.

Patogu kelionėse

Šios pirštinės yra labai patogi pagalba kelionėje. Išvykus į žygį ar ilgesnę kelionę nesinori atsisakyti asmeninės higienos. Stovyklaudami palapinių miestelyje ar keliaudami kalnuose galite rinktis šaltą ežero vandenį ar tolimą kelionę į miestelio nakvynės namus, kur už kelias minutes karšto vandens turėsite sumokėti nemažus pinigus. Daug paprastesnė ir patogesnė išeitis – drėgnos prausimosi pirštinės, kurios kuprinėje užims mažai vietos.

Nepakeičiama priemonė, kai dėl sveikatos problemų negalima šlapinti sužalotos vietos

„TENA Wet Wash Glove” gali pagelbėti esant trumpalaikiam sveikatos sutrikimui ar judėjimo problemoms. Sugipsuota ranka ar koja yra labai dažna priežastis, kodėl asmeninė higiena tampa rimta problema daugeliui žmonių. Patogiai praustis su viena mobilia galūne yra ne tik sunku, bet ir pavojinga, nes galite paslysti ir rimtai susižeisti. Drėgnos pirštinės padės greitai ir be pastangų pasirūpinti savo asmenine higiena bei patenkinti švaros poreikį. Visam kūnui nuprausti užteks vos keturių pirštinių.

Puiki pagalba slaugomiems ligoniams

Gulinčiam ir savimi pasirūpinti negalinčiam ligoniui reikalinga speciali priežiūra ir pagalba. Prausimosi rutina yra sunkus ir varginantis darbas, o artimieji, medicinos personalas dažnai turi skirti daug laiko, norėdami padėti sergančiam žmogui. Slaugant ligonį viso kūno prausimas yra labai sudėtingas, nes jis negali pakelti galvos, nueiti iki vonios ar dušo. Namuose, sanatorijoje ar ligoninėje gulintis pacientas nori ir turi būti švarus, nesvarbu, kokia sunki būtų jo būklė. Naudojant drėgnas pirštines palengvėja visas prausimosi procesas, sumažinama rizika, kad bus pakenkta ligonio būklei vartant ar perkeliant jį iš vonios į lovą ar atvirkščiai.

Kūno prausimas – kiekvieno iš mūsų pirmas ir paskutinis dienos žingsnis. Kai nėra galimybių nusiprausti įprastais būdais, pasirūpinti kasdiene higiena ir palaikyti gerą savijautą padės drėgnos prausimo pirštinės „TENA Wet Wash Glove“. Ieškokite vaistinėse.

Tena Wet Wash prausimo pirštinės

Komentuoti