Fiziniai pratimai vyrų erekcijos sutrikimams gydyti

Teksto dydis:

Fiziniai pratimai vyrų erekcijos sutrikimams gydyti

2013 geg. 30 00:00

Vyrų gyvenimo kokybė priklauso nuo lytinės sveikatos, lytinio pasitenkinimo, o seksualumas yra esminė vyro gyvenimo kokybės sąlyga. Kad galėtume džiaugtis seksualumu, reika rūpintis savo sveikata.
Lytinės sveikatos sutrikimai vyrams dažniausiai pasireiškia varpos erekcijos pablogėjimu, lytinio potraukio sumažėjimu, sėklos išsiveržimo ar orgazmo disfunkcija. Erekcijos sutrikimu apibūdinama būsena, kai vyras nuolat ar labai dažnai nesugeba pasiekti arba išlaikyti pakankamą varpos standumą, reikalingą lytiniam aktui atlikti, susilpnėja varpos standumas lytinio akto metu.
Lytines potencijos sutrikimai vyrams sukelia nevisavertiškumo jausmą, psichologines problemas. Svarbiausia erekcijos sutrikimo priežastis yra bloga arterinė kraujotaka vyro varpoje. Be geros arterinės kraujotakos, be gero kraujo pritekėjimo į vyro varpą, geros erekcijos nebūna. Visa tai, kas blogina kraujo cirkuliaciją varpoje, yra vyrų lytinės potencijos rizikos faktoriai. Tai aterosklerozė, diabetas, aukštas kraujo spaudimas ,rūkymas, alkoholis, heroinas ir kt.
Vienas iš tokių rizikos faktorių yra fizinis neveiklumas.
Fizinis neveiklumas, ypač ilgas sėdėjimas, blogina vyrų lytinio gyvenimo kokybę. Bet kokia fizinė veikla, bėgimas ir sportas pagerina lytinę potenciją, tačiau specialūs pratimai, kurie stiprina ’„potencijos raumenis’’, pagerina mažojo dubens kraujotaką bei kraujo pritekėjimą į varpą ir pagerina varpos erekciją.
Siūlau daryti tik šešis specialius pratimus ryte ar vakare pagal vokiečių medicinos daktaro Franko Zomero metodiką ir per keliolika minučių jūs pagerinsite savo lytinę potenciją.
Šią gimnastiką galima naudoti tiek sveikiems vyrams, norintiems pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę, tiek turintiems varpos erekcijos sutrikimų.
1. Pratimas. „Parado žingsnis“.
Stovite tiesiai, rankos nuleistos žemyn (1 pav.) ir pradedate žingsniuoti maksimaliai aukštai keldami kelius, spausdami juos link pilvo (2 pav.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Pratimas. „Akmens išlaikymas“.
Atsistojate tiesiai, rankos ant klubų, kaip ir pirmame pratime. Kojas per kelius nežymiai sulenkiate (!), po to kojas per kelius sulenkiate labiau ir kelis kartus stipriai įtempiate, atpalaiduojate sėdynės raumenis (3pav.). Išsitiesiate neatlenkdami iki galo kelių sąnarių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Pratimas. „Skypingas".
Stovite tiesiai, kojos nežymiai sulenktos per kelių sąnarius. Pradedate lyg bėgimą vietoje, bet neatitraukiate pėdų nuo grindų, o tik paeiliui vienos, paskui kitos kojų kulnus greitai pakeliate ir maksimaliai greitai kelius išstumiate į priekį. Juda tik kelio sąnariai pirmyn, atgal (4-5pav). Pratimą reikia atlikti maksimaliai greitai ir ne trumpiau kaip minutę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Pratimas. „Tiltas”.
Gulite ant nugaros: kelio sąnariai pusiau sulenkti, o pėdos remiasi į grindis (6 pav.). Rankos ištiestos pagal juosmenį. Nugara tolygiai liečia grindis. Dabar pakeliate dubenį kaip parodyta 7 pav.

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Pratimas. „Potencijos raumenys".
Tai pagrindinis pratimas. Gulite ant nugaros, kaip ir 4 pratime. Kojos kiek pražergtos, pradedate įtempti, po to atpalaiduoti „potencijos raumenis" tarp išeinamosios angos (anus) ir mašnelės, ten kūno viduje tęsiasi nematoma varpos dalis, vadinama varpos stormeniu (8 pav.).
Kad ištreniruotumėte „potencijos raumenis“’ turite pasistengti įtempiant suartinti anus su sėklidėmis. Panašus įtempimas atsiranda, kai jūs sulaikote šlapinimąsi – šiuo atveju sėdynės raumenys išlieka atsipalaidavę.
Atliekant šį pratimą, tikslas yra ne pratimų skaičius, o jėga, kuria jūs sukeliate įtampą „potencijos raumenyse".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Pratimas. „Dulkių siurblys“.
Dar vienas pratimas stiprinti „potencijos raumenis“’: jūs sėdite ant kėdės nežymiai pasilenkę į priekį, bet pečių raumenys turi būti atpalaiduoti (9 pav.).
Išsivaizduokite, kad ant kėdės sėdynės yra paberta kruopos ir jūs stengiatės savo raumenimis, zonoje tarp anus ir sėklidžių, susiurbti jas į save, panašiai kaip dulkių siurblys. Atsipalaiduojate ir pratimą pakartojate keletą kartų. Jei pratimą atliekate teisingai, tai sėdynės raumenys praktiškai lieka atsipalaidavę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visų pratimų intensyvumas didinamas palaipsniui, pratimų kiekis daromas pagal savijautą. Pradžioje kiekvienas pratimas kartojamas ne daugiau kaip 10 kartų. Efektas paprastai pajuntamas jau po dviejų dienų. Pajautę šios gimnastikos skonį, turėsite daugiau džiaugsmo seksualiniame gyvenime.
UROLOGO ANTANO BALVOČIAUS IĮ

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (38)

Liudas 2017 rugp. 28 21:16

Svarbu ne tik sportuoti, mankštintis, bet ir gerai pailsėti. Situacijai blogėjant patartina būtų užsirašyti tyrimams arba net naujausioms natūralioms procedūroms: http://www.azuolynospa.lt/blogas/impotencija-del-ko-ji-istinka-ir-kaip-ja-gydyti

vaze 2017 rugp. 3 14:00

<a href="http://www.baldai.lt" alt="baldai internetu">čia</a>
[url=http://www.domain.com] Spauskite čia! [/url]

Agne 2017 liep. 12 12:14

Erekcijos sutrikimų gydymas – Regen Lab PRP procedūra, va naujiena Lietuvoje! Gydo Azuolynos medicinos klinika, Kaune, sporto g. 3