Išsaugotas vyriškumas. Ir dar daug pajėgių metų!

Teksto dydis:

Išsaugotas vyriškumas. Ir dar daug pajėgių metų!

2013 rugs. 3 00:00

Kaip yra žinoma, geriausias būdas prailginti seksualinį vyrų gyvenimą lovoje yra... sklerozė. Pamiršai, kas buvo vakare, ir ryte jau vėl traukia nauji žygdarbiai. Pažvelkime į problemą „kitu kampu“ – humoras taip pat puikus vaistas.
 
Visi ultra madingi preparatai, tokie, kaip viagra, yra tik fiziniai kuklių vyriškų privalumų dirgikliai. Ir tik laikinas atminties praradimas – tikras gamtinis vaistas nuo impotencijos.
 
Sukelti sklerozę visai nelengva. Bet jau yra specialių metodikų, atėjusių pas mus, kaip įprasta, iš Vakarų.
  • Iš pradžių reikia save priversti nešokti iš lovos tik suskambėjus žadintuvui. Tai labai kenksminga. Reikia išmokti prabusti likus penkiolikai minučių iki darbo dienos pradžios. Geriausia žadintuvą iš viso išmesti į šiukšliadėžę. Patikėkite, gyvenimas be jo žymiai malonesnis. 
  • Po to, vietoje rytinio prasibėgiojimo, betikslio svarmenų kilnojimo ir velotreniruoklio pedalų sukimo, – barščių lėkštė ir šimtas gramų degtinėlės iš šaldytuvo. Pusryčius užbaigiame Havanos cigaru ir nepamirštame išvaryti į lauką šuns. Tegu mokosi vaikštinėti savarankiškai. Jei yra vaikų – jų nepastebime. Į vaiko klausimą: „Tėti, duok dešimt litų pietums“, – demonstratyviai tylime arba duodame niuksą, klausdami: „Kas tu toks, berniuk?“ 
  • Darbe pasirodome po pietų praėjus porai valandų. Ir jokių išsisukinėjimų prieš valdžią! Valdžią iš karto perspėjame, kad laikomės gydymo nuo prasidedančio vyriško silpnumo kurso. Jei valdžia prieštarauja, reikalaujame nedarbingumo lapelio. 
  • Moterims – kolegėms siūlome kultūringai praleisti laiką vakare restorane „Trys mergelės“. Žinoma, jame nepasirodome ir paskaičiuojame, kiek sutaupėme, neišleidę pinigų vakarienei. 
  • Įsirašome į nudistų, antiglobalistų judėjimus„ Lietuvos ryto“ fanų ar kokios partijos, kurios gretose tikrai uždirbsite pinigų gydyti neišvengiamą politinę impotenciją. 
  • Išmetame mobilųjį telefoną, elektroninę užrašų knygelę ir keletą kartų nuo stalo ant grindų nustumiame savo nešiojamą kompiuterį. Iš atminties išbraukiame žmonos vardą, kiekvienas sekantis susitikimas su ją bus naujas, romantiškas pasimatymas. 
  • Užmirštame visus kažkada mokykloje išmoktus eilėraščius. Atminkite, kiekvienas atmintyje užstrigęs posmas – užtikrintas kelias į impotenciją!
  • Jei visos anksčiau išvardintos priemonės „nesuveikė“ ir sklerozė taip ir „neapsireiškė“, darome štai ką. Nelyginame kelnių, neskalbiame kojinių ir nesiskutame. Geriame daugiau alaus. Trys kasdien išgerti litrai alaus sklerozę sukelia dar jauname amžiuje ir kaip mat padidina jūsų seksualinį patrauklumą... jūsų akyse.
  • Beje, būtina žinoti, kad visu paminėtus metodus galima taikyti tik, leidus jus gydančiam medikui. Savigyda pavojinga, nes sklerozės perteklius, taip pat nemalonus, kaip ir jos trūkumas.

Sėkmingo seksualinio gyvenimo.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (21)

Aivaras 2014 gruod. 18 09:49

jauniems tai gali praeiti be pasekmių, o vyresniems nei 40 metų dviejų trijų mėnesių susilaikymas gali baigtis lytinio gyvenimo moratoriumu neribotam laikui.

Aivaras 2014 gruod. 18 09:45

vyrui ilgiau susilaikius gali sutrikti erekcija, bet pasekmės priklauso nuo vyro organizmo ir amžiaus, taip pat nuo susilaikymo laikotarpio.

Gintas 2014 gruod. 9 09:37

ar išties vyro sveikatai kenkia susilaikymas nuo sekso?ar tai gali sukelti erekcijos sutrikimus?