Kai vyras vengia kalbėti apie „vyriškus“ negalavimus

Teksto dydis:

Kai vyras vengia kalbėti apie „vyriškus“ negalavimus

2016 kov. 31 18:39

Moterys dažniausiai ne tik rūpinasi savo sveikata, bet taip pat atkreipia dėmesį ir į antrosios pusės sveikatos problemas. Vyrai jautriai reaguoja į juos užklupusius ,,vyriškus“ susirgimus, bando juos slėpti nuo brangių žmonių, nes remiasi principu ,,nematau, vadinasi nėra“. Deja ignoruojamos problemos neišnyksta, o priešingai, gali komplikuotis rimtesniais sveikatos sutrikimais. Kiekviena moteris, kuri yra susipažinusi su galimai vyrą užklupsiančiomis problemomis, gali jas pastebėti daug anksčiau nei jos sukels vyrui psichologinį stresą ar rimtas ligas. Juk kartais vyrui tereikia paskatinimo ieškoti profesionalios pagalbos.

Situacija, kai žmona pastebi savo penkiasdešimtmetį perkopusio vyro padažnėjusias ,,keliones“ į tualetą, dažnesnį apatinių bei kelnių keitimą ir net taip mėgtų viešų vietų vengimą, atsisakymą ilgiau pasėdėti pas draugus, pažįstama daugeliui. Dar rimtesni įtarimai kyla kai vyras pradeda rengtis kelias apatines kelnes net vasarą, tampa irzlus, atsisako įprastinės veiklos. Remiantis NCIB duomenimis net iki 11 %  vyrų patiria šlapimo nelaikymą.

Į ką atkreipti dėmesį?

  • padažnėjęs šlapinimasis
  • staigiai užeinantis noras pasišlapinti ir negalėjimas „pakentėti“
  • naktinis šlapinimasis daugiau nei vieną kartą
  • sunki šlapinimosi pradžia
  • silpna, nutrūkstanti šlapimo srovė
  • lašantis šlapimas po ir prieš pasišlapinimą

Geriausi moters draugas – supratingumas

Moteriškas pastabumas ir jautrumas gali padėti įžvelgti vyro ,,nematomas“ problemas ir paskatinti apie jas prabilti. Kad ir kaip sunku pradėti pokalbį, ypatingai kai suprantate, kad žmogus nenori apie tai kalbėti, tai yra vienintelė išeitis norint padėti artimajam. Nors kai pirmą kartą pradedate pokalbį apie šlapimo nelaikymą vyras ir neigia, kad jam yra kažkas negerai, po kelių kantrių bandymų jis galiausiai pripažins savo problemą ir tuomet teliks pasirinkti kaip pagerinti situaciją. Svarbu antrai pusei įrodyti, kad simptomus, būdingus amžiui, galima sumažinti ir net visiškai išgydyti, o gydytojų jo problemos nenustebins. Reikia paminėti, kad tai beprasidedanti liga, o ne senėjimo procesas, kurio vyrai dažnai bijo labiau nei pačio susirgimo.

Šlapimo nelaikymas – pasekmė ar priežastis?

Vyresniems nei penkiasdešimt vyrams šlapinimosi problemos sunkiai išvengiamos. Dažniausiai tai būna kitų problemų pasekmė. Šlapimo nelaikymas yra kaip užsidegusi įspėjamoji lemputė, kuri atkreipia dėmesį į rimtesnes problemas – padidėjusią prostatą ar net prostatos vėžį. Būtent dėl to svarbu kuo griečiau kreiptis į specialistą.

Yra kelios priemonės gydyti prostatos padidėjimą: streso kontrolė, pratimai, kurie sustiprina dubens raumenis, vaistai, alkoholio, kavos vengimas. Norint pagerinti asmeninį komfortą patariama naudoti specialias, vyrams sukurtas sugeriamąsias higienos priemones.  

Pagalba

Tik nedidelė dalis asmenų, kurie kenčia nuo išvardintų problemų, žino apie vyriškus higienos produktus. Dažnai vyrai galvoja, kad tokios prekės yra skirtos tik moterims ir bando naudoti tualetinį popierių apatiniuose, dažnai juos keisti, naudoti kelis apatinius arba išvis nieko nedaryti. Kartais vyrai net nepastebi, kad jų naudojamos priemonės neapsaugo nuo nemalonaus kvapo, net jei išteka tik keli šlapimo lašai.

TENA gali pasiūlyti platų asortimentą, gelbstintį kai prateka vos keli mililitrai ar net keletas decilitrų šlapimo. Produktai apsaugo nuo nemalonaus kvapo, yra sukurti specialiai vyro anatominei formai ir yra visiškai nepastebimi dėvint kelnes. Galima rinktis tarp įvairių dydžių įklotų ar kelnaičių.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

xxx 2016 geg. 11 12:22

Tam, kad Priligy veiktu, nebutina vaisto vartoti reguliariai. Veikia kiekviena tab net ir geriant po ilgos pertraukos. Efektyviausia trys pirmosios veikimo val. Viena vaisto doze sudaro 30 arba 60 mg veikl.medz. Apie Priligy pasiskaityti galima ir internete, pavyzdziui: w ww .goo. gl/qy5bn0

Vilius 2016 geg. 11 12:21

Per greit ivykstanti ejakuliacija irgi nekas, jei tai ne pavienis atvejis. Kai iveikti to naturaliais budais neiseina, galima nusipirkti vaistineje Priligy'o tab. Jos suveikia iskart, myletis galima jau po valandos-kitos. Padeda uzdelsti iki keliiu kartu ilgiau. Minutes netrunkantis seksas lieka tik praeity.

aktyviems 2016 bal. 10 20:17

Tik nereikia noreti, jog isgerus ir pasijus kas. Stimuliacijos reikia :D Siaip, Spedra veikia tikrai stipriai, iki 6-7val. Sveikatai draugiskiausias vyriskas vaistas.