Kas yra erekcijos sutrikimas? (ED - erekcijos disfunkcija)

Teksto dydis:

Kas yra erekcijos sutrikimas? (ED - erekcijos disfunkcija)

2017 rugp. 31 16:00

Erekcijos disfunkcija (ED) yra būklė, kurios metu nepakankamai kraujo priteka į varpą ir esant lytiniam susijaudinimui varpa nesukietėja. ED gali atsirasti dėl įvairių veiksnių. Pirmaujanti priežastis – kraujagyslių spindžio susiaurėjimas (fibrozė, aterosklerozė). Kitos dažnos priežastys yra hormoniniai sutrikimai, nugaros smegenų pakenkimas.
Lytinio susijaudinimo metu esant normaliai erekcijai nerviniai refleksai padidina arterinio kraujo pritekėjimą į varpą ir prislopina kraujo ištekėjimą, susiaurindami venas. Kraujo pritekėjimas užpildo akytkūnio (į kempinę panašus audinys) ertmes, jas ištempia, ko pasekoje varpa (kuri normalioje būklėje yra minkšta ir suglebusi) sukietėja ir padidėja, o susitraukę tarpvietės ir gaktos raumenys varpą pakelia į viršų.

Erekcijos sutrikimas – problema, esanti arčiau nei įsivaizduojame.

ED yra labai paplitęs reiškinys. Lėtinę ED gali turėti 50% vyrų nuo 40 iki 70 metų amžiaus, o laikinus sutrikimus – vyrai visose amžiaus grupėse. Erekcija paprastai sutrinka dėl fizinių priežasčių, po kurių dažniausia prisideda ir psichologinės problemos. Dažniausia erekcijos disfunkcijos priežastis yra arterijų sklerozė, kurios metu susiaurėja kraujagyslių spindis. Esant šiai būklei sumažėja kraujo pritekėjimas į varpą ir ji negali sustandėti.

Anksčiau taikyti įvairūs gydymo metodai: vakuuminiai prietaisai, hormonų terapija, specialūs vaistai erekcijai gerinti, net chirurginiai (varpos implantai), nepašalina ligos priežasties, o tik laikinai padeda pasiekti norimą erekciją.

Kaip kovoti su erekcijos disfunkcija?

Gera naujiena ta, kad Izraelyje sukurtas naujas gydymo metodas vyrams, patiriantiems erekcijossutrikimus. Jis pagrįstas mažo intensyvumo smūgio bangomis, kurias generuoja elektromagnetiniu principu veikiantis medicinos prietaisas „Renova“. Mažo intensyvumo smūgio bangų terapija skatina naujų kraujagyslių formavimąsi ir esamų kraujagyslių prasiplėtimą. Taip yra šalinama erekcijos sutrikimą sukėlusi kraujagyslinė priežastis. Po gydymo žymiai pagerėjus varpos kraujotakai vyrai gali vėl patirti normalią erekciją ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Gydymas smūgio bangomis yra etiologinis. Tai reiškia, jog jis pašalina esminę ED priežastį. Kitaip yra vartojant erekciją gerinančius vaistus- tik trumpam pagerinamas kraujo pritekėjimas į varpą, bet ilgalaikis efektas nepasiekiamas, nes kraujagyslės išlieka susiaurėjusios. Be to šie vaistai turi ir nepageidaujamą pašalinį poveikį.

Atlikus tarptautinius tyrimus paaiškėjo, kad net 79% pacientų, kuriems buvo taikytas gydymas „Renova“ aparatu, erekcijos disfunkcija išnyko. Gydymas yra paprastas, neinvazinis, neskausmingas, neturi pašalinio poveikio ir taikomas ambulatoriškai. Naudojant šią patentuotą „Renova“ aparatą  sukurtas gydymo protokolas. Gydymo kursą sudaro keturi apsilankymai (kartas per savaitę). Vienas gydymo seansas trunka 30 min. Šis šalutinio poveikio neturintis gydymas rekomenduojamas vyrams, kurie nori pašalinti ED sukėlusią priežastį, arba kuriems nepadeda vaistai, gerinantys potenciją, ar yra juntamas šių medikamentų nepageidaujamas poveikis.

Iš pirmų lūpų.

„Erekcija atgijo lyg savaime. Jaučiuosi jaunesnis 10 metų. Kas galėjo pagalvoti kad bus taip gerai. Dabar mane reikia net stabdyti.”

Tai kažkoks stebuklas - jokio pašalinio poveikio ir viskas atsistatė (erekcija). Jaučiuosi kaip renovuotas!

Pažangi technologija Lietuvoje.

Atlikus tarptautinius tyrimus paaiškėjo, kad net 79% pacientų, kuriems buvo taikytas gydymas „Renova“ aparatu, erekcijos disfunkcija išnyko. Reikia žinoti, kad seksualinio gyvenimo kokybę galima pagerinti ir Lietuvoje, naudojant šį neinvazinį gydymo būdą. Jis taikomas vienintelėje klinikoje Lietuvoje „Amberclinic” ir yra modernus būdas išvengti nemalonios problemos. „Renova” apartą kūrė Izraelio „Direx” bendrovė, kartu su partnere „Initia”, kurie jau beveik 30 metų yra žinomi dėl aukštųjų technologijų taikomų urologijos srityje.

Amberclinic

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Dru 2017 gruod. 5 12:31

Puikus strapsnis. Taip pat isamums informacijos saltinis sia tema yra ir setaine - cialis.blogas.lt

zi 2017 spal. 3 11:40

uzsakom naujienlaiski