Vyrų šaunumo paslaptis – lytinė galia

Teksto dydis:

Vyrų šaunumo paslaptis – lytinė galia

2014-06-30 00:00

Šaunumas, pajėgumas, vyriškumas, galingumas – tai tik keletas žodžių, apibūdinančių vyro lytinę potenciją. Nereikia net aiškinti, nors tai pagrįsta mokslo, kad kiekvienam vyrui pilnavertiškumo jausmą suteikia jo gebėjimas seksualiai patenkinti moterį. Dar svarbiau: daryti tai tada, kai to norisi ir jam, ir jai.

Statistika teigia, kad bene trečdalis vyrų turi bėdų su potencija. Daugiau nei 50 procentų stipriosios lyties atstovų perkopusių į penktąją dešimtį patiria erekcijos sutrikimų. Jie vargina daugiau nei 152 milijonus pasaulio vyrų. Kenčiančiųjų gretas kasmet papildo maždaug 900 000 vyrų.

Kodėl trinka erekcija?

Erekcijos sutrikimų priežastys gali būti psichogeninės kilmės (kilusios dėl psichikos sutrikimų) ir organinės kilmės (sukeltos kitų ligų, vartojamų vaistų ar žalingų įpročių). Psichologinės priežastys būdingesnės jauniems žmonėms. Įtakos gali turėti vaikystėje patirtos psichologinės traumos, auklėjimas, atsitiktinės nesėkmės, prastos seksualinio gyvenimo sąlygos ar nesusiklostęs seksualinis gyvenimas su partnere. Beveik viskas, kas sukelia įtampą, gali tapti erekcijos sutrikimų priežastimi: stresas, rūpesčiai, liūdesys, depresija, nuolatinė baimė.

Potencijos priešai – ligos ir žalingi įpročiai

Kūno negalavimai aktualesni brandaus amžiaus vyrams. Svarbiausi faktoriai, sukeliantys erekcijos sutrikimus – lėtiniai susirgimai ar persirgtos ligos: aukštas kraujospūdis, cukrinis diabetas, kraujagyslių ligos, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje ir kt. Svarbią reikšmę lytinės sveikatos problemų atsiradimui turi kai kurių vaistų vartojimas – dažniausiai kraujospūdį mažinančių migdomųjų, raminamųjų preparatų, šlapimą varančių vaistų; patirtos traumos, žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholis).

Kada reikia susirūpinti?

Erekcijos sutrikimai, impotencija, erektilinė disfunkcija – tai būklė, kai dėl vienų ar kitų priežasčių vyras negali atlikti lytinio akto dėl nepakankamo varpos sustandėjimo. Jei 2-3 kartus, esant palankioms sąlygoms, pakankamiems erotiniams dirgikliams, nepasiekiama pakankamai tvirta erekcija, reikėtų nedelsti ir ieškoti specializuotos pagalbos.

Vyro potenciją vagia stresas

Reikia pripažinti, kad lytinės potencijos sutrikimais skundžiasi vis daugiau jaunų vyrų. Nesibaigiančių darbų ir įsipareigojimų našta tiesiogiai atsiliepia vyro galimybėms lovoje. Negebėjimas patenkinti savęs ir partnerės jauną žmogų traumuoja psichologiškai. Negana to, kad visą dieną tenka suktis nuolatiniame strese, o ir naktis neatneša išsvajotos palaimos. Toks žmogus atsiduria tarsi uždarame rate: viena įtampa stiprina kitą, neleidžia atsipalaiduoti nei dieną nei naktį, o tai mažina savivertę ir blokuoja bet kokią pozityvią energiją.

Ko griebiasi vyrai?

Yra įvairių veiksmų ir priemonių, kurių griebiasi vyrai, norėdami susigrąžinti savo lytinę galią. Vieni ieško naujų seksualinių partnerių, manydami, kad šviežios emocijos padės atgaivinti nusvirusį pajėgumą. (Kartais tai padeda, bet irgi ne visuomet, o tai dar labiau psichologiškai žaloja.) Kiti griebiasi cheminės stimuliacijos, t.y. medikamentų, kurių poveikio jie neišmano, tačiau yra girdėję, kad tai gali būti veiksminga.

Deja, deja. Neišdrįsęs kreiptis gydytojo ar vaistininko pagalbos (ir vėl psichologinis barjeras: nevyriška prisipažinti turint seksualinių bėdų), ne vienas puola ieškoti vaistų internete. Maža to, kad jau įrodyta, jog cheminiai potenciją skatinantys medikamentai kenkia sveikatai (konkrečiai sildenafilio citratas „žudo“ spermatozoidus), niekada nežinai, kokią katę nusipirksi maiše. Rinkoje cirkuliuoja milijonai falsifikuotų medikamentų, kurių cheminė sudėtis kartais yra keliskart didesnė nei originaliuose produktuose.

Kaip saugoti ir išlaikyti vyriškumą?

Specialistai pataria rūpintis savo psichine ir fizine sveikata. Sakysite, tai pernelyg sunku ir šiaip sudėtingame šiuolaikiniame gyvenime? Kita vertus, juk gyvenimas mums duotas vieną kartą, dėl to ir vertėtų juo pasirūpinti taip, kad gyventa būtų ne veltui.

Taigi, ko daryti neverta: piktnaudžiauti alkoholiu, nes jis trikdo sėklidžių funkciją; rūkyti, nes nikotinas siaurina kraujagysles ir kenkia kraujotakai (vyro varpoje esančios kraujagyslės yra pačios siauriausios); vartoti anabolikus ir steroidus, nes padaugėjus šių medžiagų, organizmas supranta tai, kaip testosterono lygio padidėjimą ir atitinkamai sumažina tikrojo vyriško hormono gamybą.

Būtina rūpintis ligų profilaktika, sekti cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje, stebėti savo kraujospūdį. Svarbu gerai išsimiegoti, sportuoti ir rūpintis savo psichine sveikata – kalbėkitės apie santykius su savo partnere, nebijokite jų analizuoti, neužsisklęskite savyje.

Maistas veikia kaip vaistas

Neveltui tam skiriame atskirą pastraipą. Valgydami subalansuotą, visavertį maistą, be abejonės, stipriname fizinę sveikatą, geriname gyvenimo kokybę, saugomės nuo ligų. Net mūsų senoliai žinojo, kad medus ir riešutai teigiamai veikia vyrišką pajėgumą, burokėliai saugo kraujagysles nuo užkalkėjimo, o kopūstai mažina cholesterolį kraujyje. Na, o jeigu pagardinsite salotas moliūgų sėklų aliejumi, gausite neįtikėtiną energijos užtaisą, garantuojantį ne tik gerą nuotaiką, bet ir puikią fizinę sveikatą. Kodėl? O gi todėl, kad moliūgų sėklose yra gausu daug naudingų medžiagų: pektinų, dervų, organinių rūgščių, ląstelienos, vitaminų (B1, B2, C, PP, E), karotino, mineralinių medžiagų ir ypač didelis kiekis magnio. Įrodyta, kad vyrams, kurių kraujyje yra pakankamai magnio, 40 proc. mažesnė tikimybė numirti jauname amžiuje, palyginti su tais, kurių magnio kiekis yra mažesnis. Moliūgų sėklos skatina šlapimo ir tulžies išsiskyrimą, reguliuoja vandens ir druskų apykaitą, aktyvina žarnyno peristaltiką.

Liaudies išmintis byloja: daiktas daiktui nelygu

Juk nepuolame raškyti pakelėse uogų, nes žinome, kokiose sąlygose jos užaugo, mieliau renkamės ūkininkų užaugintas daržoves, užderėjusias natūraliomis sąlygomis, be papildomų trąšų ir sunokusias saulėje. Kodėl? Atsakymo toli ieškoti nereikia. Švarioje, saugiose aplinkoje, palankiomis sąlygomis užauginta uoga, burokėlis ar sėkla pasižymi aukštesne kokybe, geresniu skoniu, vertingesniu maistingumu.

O kuo ypatingas Austrijos regionas Štirija ir jame auginami moliūgai? Maža Štirijos kunigaikštystė, įsikūrusi miškinguose Austrijos Alpių kalnuose, garsėja savo pievomis, vynuogynais ir grynu oru. Daugybę turistų vilioja Alpių kurortai ir mineraliniai bei karštieji šaltiniai. Tad nereikia net daug aiškinti, kad suprastume, jog tokiomis sąlygomis užauginti moliūgai pasižymi itin vertingomis savybėmis. Juolab ten nuo seno buvo puoselėjama speciali moliūgų rūšis, gebanti savyje sukaupti daugiausiai veikliųjų medžiagų. Iš kruopščiai atrinktų moliūgų sėklų buvo spaudžiamas gryniausias aliejus, kuris ilgainiui imtas naudoti farmacijoje. Žinant gydomąsias moliūgų sėklų aliejaus veikliųjų medžiagų savybes, jų teigiamą poveikį normaliai prostatos ir šlapimo takų funkcijai, buvo sukurtas specialus preparatas ProstaFit. Specialistai pataria: tai tobulas pasirinkimas kiekvienam savo lytine sveikata besirūpinančiam į penktąją dešimtį perkopusiam vyrui. Vyrai, moterys bus jums dėkingos! ProstaFit – tikrų vyrų reikalas.

Maisto papildą ProstaFit įsigykite už pačią geriausią kainą čia>>

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (24)

Albertas 2014-11-05 14:46

anot vaisto informacinio lapelio jį galima vartoti nuo 18 metų.Taip kad ir jaunimui tinka.

vasaris 2014-11-05 12:32

nuo kiek metų jau galima vaistą vartot? ar jis skirtas tik vyresniems vyrams?

ir dar 2014-10-22 16:58

nepamirškit, kad greipfrutų sulčių reiktų vengt 24 val iki vartojant vaistą.