Intymūs pokalbiai apie lengvą moterų šlapimo nelaikymą: mitai ir faktai

Teksto dydis:

Intymūs pokalbiai apie lengvą moterų šlapimo nelaikymą: mitai ir faktai

2015-11-16 14:00

Lengvas šlapimo nelaikymas dažniau kamuoja moteris nei vyrus. Nenuostabu, juk joms ir vaisių išnešioti reikia, ir gimdyti tenka, ir hormonų audros... Žinoma, dar prisideda begalė kitų priežasčių. Vis dėlto apie tai mes dar nelinkusios garsiai kalbėti, gėdijamės ir todėl laiku nepasikalbame su savo gydytoju. O nepasakyti dalykai greitai apauga mitais, kurie, ne paslaptis, ne vienai moteriai trukdo pilnaverčiai gyventi: mano, jog tai – praeis savaime arba blogiau – geriau užsidaryti ir tyliai kentėti. Taigi kokie labiausiai paplitę mitai lydi lengvą šlapimo nelaikymą? 

1 mitas. Vyresnėms ar gimdžiusioms moterims tai – neišvengiama. Bene labiausiai paplitęs mitas. Bet nei amžius, nei gimdymai netrukdo kontroliuoti šlapimą. Tiesa ta, kad šie veiksniai didina riziką. O ką pasakytumėte apie faktą, jog 1 iš 4 vyresnei nei 18 metų moteriai pasireiškia nevalingas šlapimo ištekėjimas? 

2 mitas. Jei simptomai pasireiškia palaipsniui, ne iš karto – tai dar ne problema. Dažnai pas gydytoją susiruošiame tik tada, kai liga mus prispaudžia, todėl elgiamės klaidingai ir į pamažu pasireiškiančius simptomus nekreipiame dėmesio. Be to, moterys linkusios „nurašyti“ menstruacijoms, menopauzei ir pan. dalykams. Ir vis dėlto jei nebegalite kontroliuoti savo organizmo, nediagnozuokite ligų pačios, verčiau imkitės priemonių. 

3 mitas. Šlapimo nelaikymas – gėdingas dalykas, nutikęs man vienai. Sunku įsivaizduoti, tačiau pasaulyje dėl to kenčia apie 200 mln. žmonių. Tai visiškai nepriklauso nei nuo socialinio statuso, nei nuo pareigų. Tik vidutinio amžiaus moterims tai pasireiškia dažniau nei vyrams, nors apie 60-70 gyvenimo metus skirtumai susivienodina. 

4 mitas. Reikia mažiau gerti skysčių ir visa praeis. Netiesa. Sumažinus išgeriamo vandens ar kitų skysčių kiekį, galbūt rečiau vaikščiosite „pas nykštukus“, bet problema neišnyks. O gerti būtina, ypač vandenį, tik mažais gurkšneliais. Venkite kavos, citrusinių vaisių sulčių ir kitų diuretikų, alkoholinių gėrimų. 

5 mitas. Šlapimo nelaikymas įkalina namie. Tai – taip pat klaidingas įsitikinimas. Suprantama, esant net ir lengvam šlapimo nelaikymui, reikia daugiau rūpintis higiena ir švara. Tačiau šiuolaikinė farmacijos pramonė sukūrė įvairiausių priemonių, leidžiančių moterims gyventi įprastą gyvenimą, atostogauti, keliauti ir pan. Svarbiausia yra išsirinkti patikimus, efektyviai skystį ir kvapą sugeriančius higienos gaminius, iš kurių bene populiariausi yra įklotai.

Ką reikėtų žinoti, renkantis šlapimą sugeriančius įklotus? 

Nepamirškite, kad negali būti universalių patarimų: kas tinka vienai, nebūtinai tiks ir jums. Todėl stebėkite organizmą ir pažinkite save, taip atsirinksite tai, kas jums palankiausia.

Taigi svarbiausia – atsižvelgti į individualius poreikius: urologinių įklotų sugeriamoji geba turi atitikti šlapimo nelaikymo laipsnį. Be to, jie negali varžyti, turi būti kuo saugesni ir, žinoma, nepastebimi aplinkiniams.

Geriausia rinktis iš natūralaus pluošto (pvz., medvilnės) pagamintus šlapimą sugeriančius įklotus, kurie leistų odai laisvai kvėpuoti ir apsaugotų ją nuo paraudimo ar sudirgimo.  

Dar vienas labai svarbus dalykas – kvapas, kuris mums kelia ir diskomfortą, ir įvairių baimių. Daugelyje urologinių priemonių yra nemalonų kvapą neutralizuojančių sistemų. Taigi galima gaiviai jaustis net karščiausią dieną!

Jautresnės moterys turėtų atidžiau pastudijuoti šlapimą sugeriančių įklotų sudėtį – juose neturėtų būti medžiagų, galinčių sukelti alergiją, ypač latekso. 

Vienos iš patikimesnių ir saugesnių pagalbinių priemonių, leidžiančių moterims nejausti diskomforto dėl šlapimo nelaikymo, yra urologiniai įklotai SENI Lady. Jie skiriasi nuo įprastų higieninių įklotų:

  • gali sugerti nuo 50 ml iki 900 ml skysčių;
  • jų paviršius švelnus ir judant nešlama, todėl aplinkiniai neišgirs nė garso;
  • yra baltos spalvos, ploni, todėl nepastebimi net ir po itin lengvais šviesiais drabužiais;
  • speciali Odour Stop sistema neutralizuoja savitą ir nemalonų šlapimo kvapą;
  • papildomi apsauginiai krašteliai įklotų viduje neleidžia pratekėti skysčiui.

Urologiniai SENI Lady įklotai kasdien padės jaustis patogiai ir saugiai!

Seni lady įkotai šlapimo nelaikymui

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Get program blank atm card +393512615163 2022-06-14 17:03


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Amelia Ava 2021-07-15 02:17

Nu am știut niciodată că aș putea obține on-line freze de vrăji bune și fiabile care ar putea ajuta cu adevărat oameni ca mine care aveau nevoie de ajutor pentru relații. M-am despărțit de soțul meu când s-a despărțit de mine și m-am întors la fostul său iubit, încât am fost atât de devastată și de sufletă. Nu am fost eu până când un prieten de-al meu m-a trimis la un bărbat grozav numit Great Baba Ogbogo că ar putea fi de ajutor situației mele. La început, m-am îndoit și ulterior l-am contactat și mi-a spus că va primi o dragoste vrajă pregătită pentru mine pentru a-mi aduce prietenul înapoi la mine. După ce am făcut lucrurile necesare, am făcut totul așa cum mi-a spus și, spre marea mea surpriză, am primit un apel de la iubitul meu că vine acasă și îi pare rău pentru tot ce m-a făcut să trec. Rezultatul a avut succes și astăzi, trăim fericiți. I-am dat cuvântul că voi împărtăși experiența mea cu lumea, astfel încât ceilalți să poată primi ajutor de orice fel de la el. Puteți să-l trimiteți prin e-mail prin: [email protected] sau pentru răspunsuri urgente, scrieți-l pe linia sa de WhatsApp +2349020168697 ... Vă mulțumesc minunat BaBa Ogbogo