Klaidos, kurias daro ištekėjusios moterys

Teksto dydis:

Klaidos, kurias daro ištekėjusios moterys

2012-10-09 14:01

Dėmesio, ištekėjusios moterys: kai kurių dalykų neišmanymas santuokoje gali sukelti problemų. Pavyzdžiui, jei nešnekėsite aiškiai apie tai, ko norite ir tikitės, vyras jūsų neišgirs ir nesupras. Susituokti lengva, bet išlikti drauge sunku. Tiek vyrai, tiek moterys santuokoje daro klaidų, bet iš jų galima pasimokyti. 

Pateikiame sąrašą pagrindinių klaidų, kurių nekartodamos moterys rečiau svajotų apie išsikraustymą į atskirą butą ir dažniau džiaugtųsi visaverčiu santuokiniu gyvenimu. 

Per daug pasineria į buitį

Kai kurios ištekėjusios moterys mano, kad pasipuošus vestuviniu žiedu nebereikia siekti savų tikslų, sako psichologė Susana Heitler. Tokios žmonos gyvenime dažniausiai atlieka vyro aksesuaro vaidmenį. Tačiau reikia atminti, kad tuokiasi du lygiaverčiai partneriai ir santuoka nėra trukdis toliau siekti užsibrėžtų tikslų. 

Apie savo lūkesčius kalba neaiškiai 

Vyrai – racionalūs padarai, mintys jiems turi būti išreikštos aiškiai, paprastai ir be gilesnių išvedžiojimų. Deja, dažnai moteriai tai nepavyksta. Prieš tuokiantis poroms rekomenduojama aptarti, ko jie vienas iš kito tikisi, paminint tokias sritis kaip darbas, pinigai, vaikų skaičius ir jų auginimas. Psichologų teigimu, daugelis porų vis dar vadovaujasi autopiloto principu ir neaptaria svarbių dalykų prieš santuoką manydami, kad jie išsispręs savaime. 

Neįvertina balso tono 

Nesvarbu, kas kalba, vyras ar moteris, balso tonas gali lemti sakinio pozityvumą arba negatyvumą. Santykius reikėtų aiškintis ramiai, o ne keliant balsą. Tai tik paaštrina konfliktą. Deja, pasitaiko moterų, kurios įsivaizduoja, kad ištekėjusios turės teisę šaukti ant sutuoktinio arba įsakmiu balsu jam nurodinėti. Dažnai tokį elgesį lemia ir tėvų rodytas „pavyzdys“. 

Neskiria dėmesio seksualiniam gyvenimui 

Ne viena ištekėjusi moteris pamiršta jaustis seksuali ir netgi mylėtis. Padėtį dar labiau apsunkina atsiradę vaikai, ir seksas galiausiai dingsta iš sutuoktinių gyvenimo. Atminkite, santuoka − ne prieš ją egzistavusių dalykų pabaiga, o tik pradžia. Susituokusioms poroms seksą rekomenduojama paversti vienu iš laisvalaikio praleidimo būdų, kuomet laiką galima praleisti tik dviese. Be to, seksas malšina stresą ir yra svarbus norint palaikyti gerą sveikatą. 

Pamiršta puoselėti santykius 

Vaikai ir darbas sugeria visą dėmesį, tad kai kurioms moterims tik atsigulus į lovą pasiseka atsiminti, kad šalia ilsisi vyras, kuriam kadaise skirdavo daug laiko ir dėmesio. Kartais sveika vienas kitam nusišypsoti, pažaisti žvilgsniais, apsikabinti arba prisiliesti. Juk sutuoktiniai tai ta pati pora, kuri kadaise flirtavo, bučiavosi, mėgavosi seksu. Susituokus šie dalykai tampa retesni, bet neturi išnykti.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-17 21:50


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Rasa 2012-10-21 14:06

noriu nemokamos dietos