Klaidos, kurias daro ištekėjusios moterys

Teksto dydis:

Klaidos, kurias daro ištekėjusios moterys

2012 spal. 9 14:01

Dėmesio, ištekėjusios moterys: kai kurių dalykų neišmanymas santuokoje gali sukelti problemų. Pavyzdžiui, jei nešnekėsite aiškiai apie tai, ko norite ir tikitės, vyras jūsų neišgirs ir nesupras. Susituokti lengva, bet išlikti drauge sunku. Tiek vyrai, tiek moterys santuokoje daro klaidų, bet iš jų galima pasimokyti. 

Pateikiame sąrašą pagrindinių klaidų, kurių nekartodamos moterys rečiau svajotų apie išsikraustymą į atskirą butą ir dažniau džiaugtųsi visaverčiu santuokiniu gyvenimu. 

Per daug pasineria į buitį

Kai kurios ištekėjusios moterys mano, kad pasipuošus vestuviniu žiedu nebereikia siekti savų tikslų, sako psichologė Susana Heitler. Tokios žmonos gyvenime dažniausiai atlieka vyro aksesuaro vaidmenį. Tačiau reikia atminti, kad tuokiasi du lygiaverčiai partneriai ir santuoka nėra trukdis toliau siekti užsibrėžtų tikslų. 

Apie savo lūkesčius kalba neaiškiai 

Vyrai – racionalūs padarai, mintys jiems turi būti išreikštos aiškiai, paprastai ir be gilesnių išvedžiojimų. Deja, dažnai moteriai tai nepavyksta. Prieš tuokiantis poroms rekomenduojama aptarti, ko jie vienas iš kito tikisi, paminint tokias sritis kaip darbas, pinigai, vaikų skaičius ir jų auginimas. Psichologų teigimu, daugelis porų vis dar vadovaujasi autopiloto principu ir neaptaria svarbių dalykų prieš santuoką manydami, kad jie išsispręs savaime. 

Neįvertina balso tono 

Nesvarbu, kas kalba, vyras ar moteris, balso tonas gali lemti sakinio pozityvumą arba negatyvumą. Santykius reikėtų aiškintis ramiai, o ne keliant balsą. Tai tik paaštrina konfliktą. Deja, pasitaiko moterų, kurios įsivaizduoja, kad ištekėjusios turės teisę šaukti ant sutuoktinio arba įsakmiu balsu jam nurodinėti. Dažnai tokį elgesį lemia ir tėvų rodytas „pavyzdys“. 

Neskiria dėmesio seksualiniam gyvenimui 

Ne viena ištekėjusi moteris pamiršta jaustis seksuali ir netgi mylėtis. Padėtį dar labiau apsunkina atsiradę vaikai, ir seksas galiausiai dingsta iš sutuoktinių gyvenimo. Atminkite, santuoka − ne prieš ją egzistavusių dalykų pabaiga, o tik pradžia. Susituokusioms poroms seksą rekomenduojama paversti vienu iš laisvalaikio praleidimo būdų, kuomet laiką galima praleisti tik dviese. Be to, seksas malšina stresą ir yra svarbus norint palaikyti gerą sveikatą. 

Pamiršta puoselėti santykius 

Vaikai ir darbas sugeria visą dėmesį, tad kai kurioms moterims tik atsigulus į lovą pasiseka atsiminti, kad šalia ilsisi vyras, kuriam kadaise skirdavo daug laiko ir dėmesio. Kartais sveika vienas kitam nusišypsoti, pažaisti žvilgsniais, apsikabinti arba prisiliesti. Juk sutuoktiniai tai ta pati pora, kuri kadaise flirtavo, bučiavosi, mėgavosi seksu. Susituokus šie dalykai tampa retesni, bet neturi išnykti.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Rasa 2012 spal. 21 14:06

noriu nemokamos dietos