Kontracepcija nuo 35 metų iki 45

Teksto dydis:

Kontracepcija nuo 35 metų iki 45

2013-06-20 00:00

Dažniausiai 35–45 metų moterys pastoja neplanuotai, atsitiktinai, nes dauguma šio amžiaus grupės moterų jau būna išsprendę savo šeimos planavimo klausimus. Nerimą kelia tai, kad apie pusė tokių nėštumų nutraukiami abortais, kurie padaro nemažą žalą moters organizmui, sukelia lytinių organų uždegimus, pasunkina klimaksinio laikotarpio eigą, padidina auglių susidarymo riziką.
Paprastai šio amžiaus grupės moterys kartais jau yra patyrę po 5-6 abortus, kurie, kaip žinoma, moterų organizmui teikia labai didelę žalą. Todėl, dažnai sergant įvairiomis ligomis, nėštumas savaime nutrūksta anksčiau laiko (persileidimų rizika išauga daugiau kaip 20 kartų palyginus su jaunesnio amžiaus moterimis), atsiranda įvairių komplikacijų, padaugėja gimdymų atliekant Cezario pjūvį ir, žinoma, didėja gimdyvių mirtingumas. Bet to, šiame amžiuje yra didesnė tikimybė pagimdyti kūdikį su įvairiais apsigimimais ir įgimtomis ligomis.
Taigi, nėštumas šiame amžiuje ne tik kad dažnai būna nepageidaujamas, bet ir pavojingas vaisiui. Todėl lieka išeitis – savalaikė ir patikima kontracepcija.
Pagrindinės kliūtys 35-45 moterims, pasirenkant apsisaugojimo nuo nepageidaujamo nėštumo priemones, yra viršsvoris, rūkymas, persekiojančios įvairios ligos ir kt.
 
Priemonės, įvedamos į gimdą, – tinkamiausias apsisaugojimo nuo nėštumo būdas, tačiau kartais jo negalima naudoti dėl pakitusios gimdos ir gimdos kaklelio audinių sudėties arba dėl kai kurių kitų susirgimų.
 
Hormoninė kontracepcija
Tabletės 
Renkantis hormonines kontraceptines tabletes, (kuomet nėra šalutinio poveikio ar moteris neturi žalingų įpročių, kaip pavyzdžiui, rūkymas), pirmenybė teikiama kombinuotoms paskutinės kartos kontraceptinėms tabletėms ir trijų fazių preparatams.

Injekcijos ir priemonės, įauginamos po oda
Pagrindinis jų privalumas yra tai, kad injekcijos (1 kartas per 3 mėnesius) arba priemonės įauginimas po oda (1 kartas per 3–5 metus) daugeliui moterų priimtinesnis negu kasdienis tablečių vartojimas, reikalaujantis nuolatinės savikontrolės.
 
Chirurginė sterilizacija gali būti optimalus variantas, jei Jūs tvirtai apsisprendėte daugiau nebeturėti vaikų. Šis metodas populiarus daugelyje Pasaulio šalių, tačiau pas mus jis dar nėra labai paplitęs, nors ši operacija atliekama endoskopo pagalba (per nedidelę įpjovą įvedant specialius instrumentus optinio pluošto pagrindu). Ši operacija ne ką sudėtingesnė už abortą. Neužmirškite, kad sterilizacija – negrįžtamas procesas ir sugrąžinti galimybę pastoti beveik neįmanoma.
 
Barjerinės kontracepcijos metodus gali naudoti tos sutuoktinių poros, kurioms per 40–45 metus, jos jau įpratę prie jų ir mano, kad šios priemonės yra pačios tinkamiausios (nereikia pamiršti, kad kontraceptinis šių priemonių efektyvumas nėra didelis). Barjerinius kontracepcijos metodus dažniau taiko tie asmenys, kurie dėl įvairių susirgimų negali naudoti šiuolaikiškesnių ir efektyvesnių priemonių.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 12:38


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Po Cezario 2015-09-22 12:53

Tiksliai nezinau kada galima dėtis po Cezario, bet as esu su spirale jau keturi metai po dviejų Cezariu... Isidejau kai dukrytei buvo 7-8 men ir nesamone kad negalima po Cezario tureti spirale