Naujos kontraceptinės tabletės

Teksto dydis:

Naujos kontraceptinės tabletės

Tyrimai rodo, kad vis daugiau moterų norėtų vartoti kontraceptines tabletes su natūraliu estradioliu, tačiau iki šiol tai nebuvo įmanoma.
  
„Kontraceptinės tabletės su natūraliu estradioliu yra revoliucija medicinos srityje po dešimtmečiais naudojamo sintentinio estrogeno etinilestradiolio. Taip pat tai svarbi naujiena reaguojant į besikeičiančius moterų kontracepcijos poreikius“, – teigia gydytojas akušeris-ginekologas Rolandas Žiobakas.
 
Pasak Rolando Žiobako, „Qlaira®“ sudėtyje esantis estradiolis organizme greitai virsta estrogenu, identišku natūraliam moteriškam lytiniam hormonui. Dėl unikalaus dinaminio dozavimo režimo hormonai į organizmą patenka reikiamais kiekiais reikiamu ciklo metu užtikrindami patikimą kontraceptinę apsaugą ir gerą ciklo kontrolę.
 
Per pastaruosius 50 metų buvo sukurta daug naujų progestinų, naudojamų kaip sudedamoji kontraceptinių tablečių dalis, tačiau estrogeninė dalis likdavo ta pati – etinilestradiolis. Naujos sudėties patikimumas – didelės apimties ir išsamių klinikinių tyrimų rezultatas. 
 
Tyrimais nustatyta, kad „Qlaira®“ patikimumas nėštumo prevencijai, vartojant produktą pagal instrukcijas, yra 99 procentai. Tai yra lygiai tiek pat kaip kitų sudėtinių kontraceptikų. Klinikiniai tyrimai, kuriuose dalyvavo daugiau nei 2000 moterų, parodė, kad moterų organizmas gerai toleruoja „Qlaira®“. 9 iš 10 tyrime dalyvavusių moterų teigė, kad jų gyvenimo kokybė pagerėjo.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Daiva 2016-04-13 21:42

Man 47 m. Yra gimdos adenomioze,dvirage gimda.Buvo deta Mirena,taciau iskrito.Tada 2 ciklai skirta Femoston,po to apie 2 metus geriau Duphaston nuo 16-25 c.d. po 1 viena dienoje. Noreciau dabar nebegerti Duph. ir pabandyt be jo. Sakykite,prasau jei ir vel prireiktu naudoti,ar tinka mano amziuje naturalus estrogenai su dianogestu( Qlaira pvz,ar tik dianogestai)? Ar nei vieni,nei kiti? Kokia butu Jusu nuomone ir pasiulymai? Aciu,uz patarimus.

laima 2014-02-24 20:32

Ar tinkamas naudoti postmenopauzes metu siekiant sumazinti postmenopauzes sukeliamus negalavimus?Kokia preparato kaina Lietuvoje?