Sekso patarimai tikrai moteriai (N-18)

Teksto dydis:

Sekso patarimai tikrai moteriai (N-18)

2012-07-23 12:55

Be spaudimo

Jei manai, kad sekso metu per daug galvoji apie orgazmą, tikriausiai taip ir yra, rašo „Real Beauty“. Geriausias būdas su tuo susidoroti yra apie tai negalvoti, o tiesiog mėgautis seksu.

Dušo galia

Remiantis Dr. Liza Rankin (Lissa Rankin), knygos „What‘s Up Dow There?“ autore, jei ginekologė būtų tavo geriausia draugė, tikriausiai paaiškintų, kad neverta pergyventi dėl specifinio lytinių organų kvapo. Jie, kaip ir pažastys, pilni prakaito liaukų. Kita vertus, jei neseniai sportavai ir nenori mylėtis nenusipraususi, okupuok dušą.

Treniruočių programa

Manai, kad serialo „Seksas ir miestas" merginos yra vienintelės darančios Kegelio pratimus? Galvok iš naujo! Kegelio pratimai ne tik padeda suintensyvinti orgazmą, jie naudingi gydant šlapimo nelaikymą, ypač po kūdikio gimimo, kai dubens raumenys tampa silpni.

Karštas trintukas

Sueities metu leisk jam iš tavęs išeiti ir patrink jo varpa savo jautriausias lytinių organų vieteles. Tokį vaizdą jam patiks stebėti.

Seksas ir maistas

Maistas  gali dalyvauti tavo seksualiniame gyvenime ir įnešti šiek tiek prieskonio! Mėgaukitės grietinėle ir braškėmis nuo vienas kito kūno, o gal jūsų fantazija gali kur kas daugiau, nei klasikinis variantas?

Faktas kaip blynas

Jei nori išvengti nemalonių sekso pasekmių, vienas iš patarimų būtų po lytinio akto pasišlapinti. Sekso metu įvairios bakterijos gali patekti į tavo šlaplę ir šlapimo pūslę, o tai padidina šansą susirgti šlapimo takų sistemos infekcija.

Atstumas suartina

Praleiskite savaitgalį negalėdami vienas su kitu susisiekti. Susitikę po kelių dienų lovoje siausite kaip uraganas.

Seksas virtualioje erdvėje

Jei judu su vaikinu skiria tik atstumas, gal verta kiekvieną dieną bendrauti internetu? Nors ir esate atskirai, vis tiek galite mėgautis vienas kitu. Tereikia video kameros ir interneto.

Saldainių parduotuvė

Atlik oralinį seksą burnoje turėdama sproginėjantį saldainiuką. Saldainis suteiks tavo vaikinui įdomų kutenimo jausmą.

Vampyrė

Švelniai kandžiok ir kramsnok jo lūpas. Tai suteiks seksui šiek tiek šiurkštumo ir daugiau energijos.

Striptizas

Paversk miegamąjį egzotišku striptizo klubu. Pritemdyk šviesą, įjunk muziką ir lėtai bei jausmingai nusirenginėk. Tęsk tol, kol jis nebegalės tverti.

Surakintas glėbyje

Mylėdamasi misionieriaus poza apsivyniok brangiausiąjį keliais ir tvirtai laikykis. Šitoks pozos patobulinimas suteiks savotišką masažą vyro nugarai ir pagerins kraujo priplūdimą bei jautrumą.

Menų mokykla

Visada depiliuodavai bikini zoną iki paskutinio plaukelio? Dabar pasielk priešingai, pasidaryk bikini šukuoseną pati. Ją keisk priklausomai nuo savo nuotaikos.

Lengvas vėjelis

Norisi kažko naujo? Liepk jam ant tavo spenelių liežuviu piešti aštuonetukus, o po to pūsti ant tų vietų orą. Patirsi malonų drėgną ir vėsų efektą.

Bučiuok bučiuok

Bučiniai ne tik lūpoms! Daugumai vyrų tikrai patiktų, jei pradėtumėte bučiuoti jo lūpas ir lėtai judėtumėte link ausies, kaklo ir žemyn į pietus. Laukimas užves jį kaip niekad.

Muilo putos

Padaryk savo vaikinui paslaugą ir tuo pačiu jį užvesk. Pasipuošk seksualiu bikiniu ir nuplauk jo mašiną.

Vidurnakčio džiaugsmas

Ar žinojai, kad vyrams erekcija įvyksta vidutiniškai tris-penkis kartus per naktį? Jos dažniausiai įvyksta greito akių judėjimo (REM) miego fazėje. Tada dažniausiai sapnuojama. Jei nori iš to išpešti naudos, miegok nuoga šaukšto poza, kas žino, gal naktį jus abu tai užves.

Paslėptas malonumas

Išbandykite: su vaikinu kartais mėgstame pažaiskite užrišdami vienas kito akis. Tada lieskite vienas kito kūnus ir labiau įsijauskit į pojūčius. Galbūt patirsite tokių pojučių, kokių net nesapnavot.

Bon Voyage

Ruošiatės vykti į miestą? Prieš paskutinį paišdykavimą, paslėpk kamerą ir nufilmuok jūsų žaidimus. Kitą dieną galėsi draugui parodyti. Tai bus nepamirštama dovana.

Saldus palepinimas

Prieš seksą pamaitink savo brangųjį spanguolėmis, arbūzais ar mėlynėmis. Vaisiai ir uogos suteiks spermai saldesnį skonį.

Žiemos pasaka

Tikrai turi daugiau apatinių komplektų, nei manai. Kai kitą kartą ruošitės dūkti lovoje, apsivilk vienus iš puošnesnių rečiau dėvimų apatinių ir užsimauk ilgas kašmyro pirštinaites. Jomis liečiamas tavo brangiojo kūnas virpės iš malonumo.

Geresnis oralinis

Tegu tavo mylimasis atsistoja, o tu atsiklaupk priešais ir imkis darbo. Tokia poza leidžia labiau ištiesti kaklą ir suteikia galimybę atlikti gilesnį oralinį seksą.

Šlapia ir pasiutusi

Pasiimkite daug ledo kubelių ir lieskite jais savo vaikino kūną.

Vyriausioji virėja

Kai gaminsi brangiausiam vakarienę, išsirenk ir pasilik tik su aukštakulniais ir prijuoste. Galima garantuoti, kad pirmasis patiekalas, kurio jis paragaus, būsi tu.

Varvėjimo efektas

Žvakes naudojate tik romantiškai nuotaikai sukurti? Įtrauk jas ir į jūsų sekso žaidimus. Lėtai lašinkite karštą vašką ant vienas kito kūnų. Venkite vaško lašinimo ant veido ir intymių vietų.

Provokuojantis pasirodymas

Suplanuokite naktį, kurios metu abu pasidalinsite skirtingomis rolėmis. Galite netgi persirengti. Tu tapk seksualia sesele, o jis tegul būna tavo pacientas, o gal jums labiau patiktų atvirkščiai...? Skamba gal banalokai, bet klasika lieka klasika.

Šiurkštus malonumas

Kitą kartą, kai mylėsitės, sekse naudokite šiurkštumą. Tegu jis smarkiai timpteli tau už plaukų, o tu įkask jam į spenelį. Gal tai jus užves jus kaip niekas kitas? Jei nepadės, išbandyk kitą patarimą.

Seksadienis

Turėsite laisvų dienų? Kodėl bent vienos iš jų nepraleidus lovoje išbandant naujas pozas? Visa diena turi būti skirta TIK seksui. Ne indų plovimui, ne ėjimui į parduotuvę. Vien tik lova.

Ateik į portalą Sveikas.lt kitą dieną ir rasi antrą straipsnio dalį.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-17 22:21


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.