SVEIKAS.LT nemokama mobili programėlė - gydytojas Jūsų kišenėje! VIDEO APŽVALGA

Teksto dydis:

SVEIKAS.LT nemokama mobili programėlė - gydytojas Jūsų kišenėje! VIDEO APŽVALGA

2012-07-05 00:28

24/7 pasiekiama informacija padės Jums rūpintis Jūsų ir artimųjų sveikata bei priimti teisingus sprendimus gyvybiškai svarbiais sveikatos klausimais.

Naudodamiesi instrukcija išgelbėkite gyvybę. Atlikite sveikatos testą ir operatyviai sužinokite galimą diagnozę. Čia ir dabar išsiaiškinkite, kurią gydymo įstaigą pasieksite greičiausiai – visų gydymo įstaigų sąrašas – po ranka.

Kaip suteikti pirmąją pagalbą?

Patogus pirmosios medicininės pagalbos vadovas – išsami ir aiški instrukcija, kaip gelbėti žmogų apsinuodijus, sutrikus sąmonei, užspringus, nušalus, nudegus ir kitais ekstremaliais atvejais. Visi gelbėjimo etapai: žingsnis po žingsnio, su veiksmus paaiškinančiomis iliustracijomis. Naudinga visada, nes veikia net ir be interneto ryšio.

Sužinok, kuo sergi

Pravers, jei šią akimirką niekaip negalite apsilankyti pas gydytoją. Atlikite sveikatos testą: pažymėję negalavimų grupę  ir patikrinę simptomus,  sužinokite apie galimas būsenas, ligas, jų priežastis ir gydymą. Medikų patikrinta informacija.

Rask gydymo įstaigą

Gydymo įstaigų katalogas. Greitai ir patogiai raskite arčiausiai Jūsų buvimo vietos esančias gydymo įstaigas ir kelią iki jų. Pasirinkite kokios pagalbos Jums reikia (skubios, odontologo, traumatologo, etc.), gaukite Jūsų poreikius atitinkančių įstaigų adresus ir pasiekite pasirinktą ligoninę, polikliniką, kliniką naudodamiesi Jūsų telefone pateiktu kelionės maršrutu ir nurodymais.

Sveikas mobili programėlė skirta tik informaciniams tikslams kaip pagalbinė, pirmoji priemonė, bet negali pakeisti profesionalaus mediko konsultacijos, diagnozės arba gydymo. Jei manote, kad Jums reikia skubios medicininės pagalbos, iš karto skambinkite savo gydytojui arba 112.

NEMOKAMĄ MOBILIĄJĄ PROGRAMĖLĘ GALITE ATSISIŲSTI ČIA.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (9)

irena 2012-02-04 17:49

noreciau isbandyti sveikatos labui.

to Nokia 2012-01-26 16:41

matyt dar bus ateityje. negali gi visko iskart zmones.

Nokia 2012-01-10 20:20

Taigi taigi: Android - iPhone - o kodėl programos kūrėjai nepagalvojo apie Symbian : S60 1rd - S60 2rd - S60 3rd.. ir tt. !? Ne kiekvienas įperka (o yra kad nenori) tuos iPhone ar Android ;) Patariame daryti išvadas..gyvybių gelbėjimo labui..nes dabar pvz naudoju savojoje Nokia FirstAid 3.0 aplikaciją, bet ji..angliškai. Aišku anglų kalbą mokintis pravartu, bet atėjus kritinei akimirkai ne iki greito vertimo būna..