Kada mylėtis norint pastoti?

Teksto dydis:

Kada mylėtis norint pastoti?

2011-10-27 14:31

Laikas svarbiausia. Sperma išlieka gyvybinga iki trijų dienų, tačiau kiaušinėlis tik 12 arba 24 valandas. Kad padidintumėte pastojimo tikimybę, įvykus ovuliacijai svarbu pasimylėti daugiau nei vieną kartą. Geriausia užsiimti seksu viena – dvi dienos prieš ovuliaciją ir tą dieną, kai įvyko ovuliacija. Šiuo būdu padidinsite pastojimo tikimybę.

Žinoma, tiksliai nustatyti, kada moteriai įvyksta ovuliacija, ne visuomet pavyksta. Viskas priklauso nuo menstruacinio ciklo trukmės. Moteris paprastai ovuliuoja 14 dienų prieš mėnesines, o ne ciklo viduryje, kaip mano daugelis. Jei jūsų ciklas 28 dienos, jūs veikiausiai ovuliuojate ciklo viduryje, bet jei jūsų ciklo trukmė 35 dienos, veikiausiai ovuliacija įvyksta 21 ciklo dieną, o ne 17 – tą.

Kaip sužinoti, kada įvyksta ovuliacija?

Kai kurios moterys aiškiai jaučia ovuliaciją, dar kitos nepastebi jokių pokyčių. Jei planuojate pastoti, pabandykite sekti savo ciklą keletą menesių. Kai kurie ovuliacijos požymiai yra šie:

Padidėjęs krūtų jautrumas.

Nedidelis diskomforto jausmas vidurinėje pilvo dalyje.

Pagausėjusios tąsios skysto kiaušinio baltymą primenančios išskyros.

Kiek pakilusi bazinė kūno temperatūra. Prieš pastojant bazinę kūno temperatūrą patariama žymėtis kelis mėnesius.

Ar sunkiau pastoti, jei ciklas nereguliarus?

Daugelis moterų turi 12 ciklų per metus, tačiau ne visos. Stresas, aktyvus sportas, ryškūs svorio pokyčiai – visa tai gali sutrikdyti mėnesinių ciklą. Kuo nereguliaresnis ciklas, tuo sunkiau nustatyti ovuliaciją.

Pavyzdys: jūsų ciklas vieną mėnesį trunka 28 dienas, kitą mėnesį 21, o trečią mėnesį 32 dienas. Kiekvieną mėnesį sekite savo ciklo trukmę. Atimkite 17 dienų iš jūsų trumpiausio ciklo ir 11 iš jūsų ilgiausio ciklo. Tarpinės dienos tarp gautų dienų ir yra tos, kuriomis jūs vaisingiausia. Jei jūsų ciklas nereguliarus ir trunka 35 dienas ar ilgiau, vertėtų apsilankyti pas vaisingumo specialistą. Nereguliaraus ciklo priežastimi gali būti policistidinių kiaušidžių sindromas, kiaušidžių veiklos sutrikimai, skydliaukės veiklos sutrikimas, staigus svorio netekimas arba padidėjęs prolaktino lygis.

Ar galima nesivadovauti šiais metodais?

Žinoma, kad nebūtina sekti bazinės kūno temperatūros ar laikytis įsikibus kokių nors sudėtingų apskaičiavimų. Netgi nėra būtina patirti orgazmo tam, kad taptumėte nėščia. Pasistenkite mylėtis mažiausiai du kartus per savaitę ir kažkada tikrai pateksite į besilaukiančių porų gretas.

babycenter.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (11)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 22:46


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Claire Emerick 2022-05-10 15:01

Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Ieškojau pagalbos visur internete ir tada pamačiau tiek daug žmonių komentuojančių apie daktarą Ilekhojie, gavau jo kontaktą iš komentarų ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip jis padės. susitaikysiu su juo per tris dienas. Praėjo lygiai mėnuo, kai su juo susisiekiau, ir su Mohu viskas buvo puiku, ir aš turėjau paskelbti šiuos komentarus, nes jis nusipelno visų pagyrimų už man pagalbą. Palieku čia jo kontaktą su visais sąžiningai el. paštu ([email protected]) arba susisiekiu su juo Whatsapp / Viber (+2348147400259)

Lydia 2022-03-17 16:11

KAIP AŠ GRĄŽINAU BUVO VYRĄ, PADĖDAMAS TIKRŲ IR VEIKSMINGŲ DR. Sunny burtų. Mano vardas Lydia Gomez, niekada nemaniau, kad vėl nusišypsosiu, Mano vyras paliko mane su dviem vaikais vieneriems metams, Visos pastangos jį sugrąžinti nepavyko Maniau, kad daugiau jo nebematysiu, kol nesutikau ponios, vardu Maria, kuri man papasakojo apie burtininką, pavadintą Dr.Sunny. Ji davė man jo el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį, aš susisiekiau su juo ir jis patikino mane 48 valandas mano vyras grįš pas mane, po mažiau nei 48 valandų grįžo mano vyras ir pradėjo maldauti atleidimo sakydamas, kad tai velniai dirba, todėl iki šiol stebiuosi dėl šio stebuklo, negalėjau pastoti, bet kai tik buvo užkeikta, pastojau ir pagimdžiau trečią vaiką, jei jums reikia jo pagalbos, galite susisiekti su juo el. paštu: [email protected] arba WhatsApp arba paskambinkite jam dabar: +2348082943805.
Dr.Sunny taip pat gydo:
1. ŽIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3. VĖŽYS
4. ALS (Lou Gehrig liga)
5. Hepatitas B?
6. Laimėk loteriją
7.Jei norite pastoti