Kada mylėtis norint pastoti?

Teksto dydis:

Kada mylėtis norint pastoti?

2011-10-27 14:31

Laikas svarbiausia. Sperma išlieka gyvybinga iki trijų dienų, tačiau kiaušinėlis tik 12 arba 24 valandas. Kad padidintumėte pastojimo tikimybę, įvykus ovuliacijai svarbu pasimylėti daugiau nei vieną kartą. Geriausia užsiimti seksu viena – dvi dienos prieš ovuliaciją ir tą dieną, kai įvyko ovuliacija. Šiuo būdu padidinsite pastojimo tikimybę.

Žinoma, tiksliai nustatyti, kada moteriai įvyksta ovuliacija, ne visuomet pavyksta. Viskas priklauso nuo menstruacinio ciklo trukmės. Moteris paprastai ovuliuoja 14 dienų prieš mėnesines, o ne ciklo viduryje, kaip mano daugelis. Jei jūsų ciklas 28 dienos, jūs veikiausiai ovuliuojate ciklo viduryje, bet jei jūsų ciklo trukmė 35 dienos, veikiausiai ovuliacija įvyksta 21 ciklo dieną, o ne 17 – tą.

Kaip sužinoti, kada įvyksta ovuliacija?

Kai kurios moterys aiškiai jaučia ovuliaciją, dar kitos nepastebi jokių pokyčių. Jei planuojate pastoti, pabandykite sekti savo ciklą keletą menesių. Kai kurie ovuliacijos požymiai yra šie:

Padidėjęs krūtų jautrumas.

Nedidelis diskomforto jausmas vidurinėje pilvo dalyje.

Pagausėjusios tąsios skysto kiaušinio baltymą primenančios išskyros.

Kiek pakilusi bazinė kūno temperatūra. Prieš pastojant bazinę kūno temperatūrą patariama žymėtis kelis mėnesius.

Ar sunkiau pastoti, jei ciklas nereguliarus?

Daugelis moterų turi 12 ciklų per metus, tačiau ne visos. Stresas, aktyvus sportas, ryškūs svorio pokyčiai – visa tai gali sutrikdyti mėnesinių ciklą. Kuo nereguliaresnis ciklas, tuo sunkiau nustatyti ovuliaciją.

Pavyzdys: jūsų ciklas vieną mėnesį trunka 28 dienas, kitą mėnesį 21, o trečią mėnesį 32 dienas. Kiekvieną mėnesį sekite savo ciklo trukmę. Atimkite 17 dienų iš jūsų trumpiausio ciklo ir 11 iš jūsų ilgiausio ciklo. Tarpinės dienos tarp gautų dienų ir yra tos, kuriomis jūs vaisingiausia. Jei jūsų ciklas nereguliarus ir trunka 35 dienas ar ilgiau, vertėtų apsilankyti pas vaisingumo specialistą. Nereguliaraus ciklo priežastimi gali būti policistidinių kiaušidžių sindromas, kiaušidžių veiklos sutrikimai, skydliaukės veiklos sutrikimas, staigus svorio netekimas arba padidėjęs prolaktino lygis.

Ar galima nesivadovauti šiais metodais?

Žinoma, kad nebūtina sekti bazinės kūno temperatūros ar laikytis įsikibus kokių nors sudėtingų apskaičiavimų. Netgi nėra būtina patirti orgazmo tam, kad taptumėte nėščia. Pasistenkite mylėtis mažiausiai du kartus per savaitę ir kažkada tikrai pateksite į besilaukiančių porų gretas.

babycenter.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (11)

Cristine Quame 2021-08-12 01:27


Ar jūsų vyras ar žmona paliko jūsų gyvenimą be jokio gero paaiškinimo, kuris jus supainioja ir norite, kad jie sugrįžtų į jūsų gyvenimą? Daktaras Ilekhojie yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas burtininkų metikas, palaimintas savo protėvių ir dievų priimtas kaip jų ruporas žemėje. Dr Ilekhojie padėjo man išgelbėti sugriuvusius namus, sugrąžindamas savo vyrą pas mane galingu burtu . Aš ir mano vyras išsiskyrėme 9 mėnesius be bendravimo, tačiau su dr. Ilekhojie užkalbėjimu jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Kreipkitės į daktarą Ilekhojie, jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis ir jums reikia greito sprendimo. „Viber“ arba „Whatsapp“: +2348147400259 arba el. Paštu: gethelp05@gmail.com

Lauren Debois 2021-08-02 11:58

pakartokite pagarbą daktarui Ilekhojie už tai, kad po daugelio metų jis atgavo mano santuoką. Nuo praėjusių metų lapkričio aš su žmona teisme dėl mano mažos mergaitės globos. Giliai manyje norėjau susigrąžinti savo šeimą, nes jie man teikia tiek daug džiaugsmo ir nuo tada, kai prasidėjo šios problemos, negalėjau susikaupti darbe, nes buvau emociškai nusilpusi. Aš aptariau su draugu, kuris supažindino mane su daktaru Ilekhojie, ir nuoširdžiai su juo kalbėjau, kur jis patikino, kad jo susitaikymo burtai išspręs mano ir mano žmonos ginčą. Aš padariau viską, ko jis reikalavo, suteikdamas nedidelę sumą, kad galėčiau nusipirkti visus protėvius, kurių paprašė pasiūlyti atkurti ryšį tarp manęs ir mano žmonos. Kai tai buvo padaryta, mano žmona vieną rytą pabudo ir paragino mus pasikalbėti, o tai po daugelio metų baigsis nepamirštamu seksu, o nuo to laiko mano šeimoje ir mūsų draugai bei kaimynai liko ramūs .
Nors dr. Ilekhojie to gali nematyti, bet esu skolingas daugeliui žmonių, kad su Dr Ilekhojie rastų sprendimus ir palengvintų jūsų gyvenimą bei santuoką. Galite susisiekti su juo tiesioginiu numeriu „WhatsApp“ arba „Viber“ (+2348147400259)

Amber Luke 2021-07-30 14:34


Kelis kartus Kenny grasina išsiskirti su manimi, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai nusiminusi ir sutrikusi, kol vienas mano senas draugas man papasakojo apie burtininką internete dr. Ilekhojie, kurie padeda žmonėms santykių ir santuokos problema meilės burtų dėka procesus ir patikino mane savo noru. „Wiithin 28 Hours“ Kenny paskambino man ir pradėjo atsiprašyti, kad pabudo apmąstydamas viską, ką jis man padarė. Buvau labai sukrėstas, nes Kenny ne visada yra tas, kuriam nieko gaila, bet nuo to laiko jis tapo mylintis ir rūpestingas. Jei jums reikia panašios pagalbos, čia yra jo kontaktinis asmuo. CALL/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259