Nėštumas ir ekologija

Teksto dydis:

Nėštumas ir ekologija

2011-09-03 13:11

Jei laukiatės tikriausiai norite išgirsti kuo daugiau patarimų apie tai, kaip gyventi nėštumo metu. Nesvarbu, ar tai pirmas, ar antras, o gal trečias ar ketvirtas nėštumas, visuomet atsiras dalykų, apie kuriuos dar nežinojote. Šis ypatingas gyvenimo periodas taip pat suteikia paaštrėjusį savisaugos instinkto pojūtį, kai suprantate, kad jūsų daromi pasirinkimai gali paveikti vaisių.
Jei natūralus gyvenimo būdas jau senokai yra tapęs jūsų gyvenimo dalimi, jei visados stebėjote, ką valgote, kuo prižiūrite kūną ir odą, tuomet jūs jau žinote daugiau už kai kurias kitas nėščiąsias, tačiau visuomet atsiranda vis daugiau ir daugiau dalykų, kurių galėtumėte išmokti.
O gal supratote, jog niekados nesusimąstydavote, kad produktai, kuriuos išbandome su savimi ir savo namuose, gali turėti žalingų organizmui ingredientų, galinčių neigiamai atsiliepti mūsų sveikatai. Todėl nėštumas yra kaip tik tas metas, kai būtų pravartu susipažinti su ekologiško gyvenimo būdo principais.
Išsiaiškinkite, kokių medžiagų vengti
Kiekvieną dieną mes odą tepame kremais, plauname plaukus šampūnais, kvėpinamės kvepalais ir t.t., tačiau didelė dalis šių priemonių savo sudėtyje turi medžiagų, kurios gali neigiamai atsiliepti mūsų sveikatai. O nėštumas, tai moters gyvenimo periodas, kai reikia rūpintis ne tik savo, bet ir būsimo kūdikio sveikata, todėl vienas svarbiausių ekologiškų patarimų nėščiąjai būtų sekti, kokias kūno priežiūros priemones ji naudoja. Nėštumo metu reikėtų vengti šių medžiagų: salicilo rūgšties, retinolio A, parabenų, esterių. Kai žinosite, ko ieškoti, lengvai galėsite rasti jūsų odai šiuo gyvenimo periodu tinkamiausią pasirinkimą.
Kai maudotės, naudokite švelnų dušo gelį, kuris nesausina odos ir po maudymosi dar drėgnoką odą būtinai ištepkite odą drėkinančiu kremu. Patariama šveisti odą natūraliais kūno šveitikliais, pašalinančiais negyvas odos ląsteles.
Daugelis ekologiškų nėščiųjų odos priežiūros priemonių ne visoms įkandamas malonumas, tačiau tai ne bėda, nes jų galima pasigaminti ir namuose. Naudokite vaisius, daržoves, aliejus. Produktai, kuriuos saugu valgyti nėštumo metu, nekenks ir odai, o tuo pačiu sutaupysite pinigų.
Naudokite kremus, palaikančius odos elastingumą, nes tai padeda išvengti strijų. Kremą odos elastingumui palaikyti ir apsisaugojimui nuo strijų galite pasigaminti ir namuose. Jums reikės:

  • 1 arbatinio šaukštelio vitamino E aliejaus.
  • 2 šaukštų tarkuoto bičių vaško
  • ¼ puodelio kakavos sviesto
  • 1 arbatinio šaukštelio sezamų aliejaus
  • 1 arbatinio šaukštelio vanilės ekstrakto (nuostabiai kvepia!)

Sumaišykite visus ingredientus (išskyrus vanilę) ir kaitinkite tol, kol bičių vaškas ir kakavos sviestas ištirps. Gerai išmaišykite ir nuėmusios nuo viryklės, įlašinkite kelis lašelius vanilės ekstrakto. Kai mišinys atvės, supilkite viską į stiklinę sandarią talpą. Štai ir turite puikų kremą nuo strijų.
Nepamirškite rūpintis ne tik savo, bet ir būsimo kūdikio oda, t.y., pagalvokite, kokių kūdikių kūno priežiūros priemonių įsigysite, bandykite ieškoti tinkamiausių. Tiesa ta, kad ne visose kūdikiams skirtose priežiūros priemonėse ingredientai patys saugiausi, todėl pravartu pasidomėti ekologiškomis kūdikių priežiūros priemonėmis arba pažiūrėti, ką galėsite pasigaminti pačios. Šitaip sutaupysite laiko ir pinigų, o gimus mažyliui jau turėsite pasiruošusios jam būtinų odelės priežiūros priemonių.
Ekologiški nėščiosios drabužiai
Dar prieš nėštumą vilkėjote tik ekologiškus drabužius? Tuomet tikriausiai žinote, kad pasirinkimas negausus, o ką jau kalbėti apie drabužius būsimosioms mamytėms. Visgi, nemažą dalį ekologiškų drabužių galima įsigyti internetu. Nėštumo metu stenkitės rinktis natūralias, švelnias, patogias ir kūno odai leidžiančias kvėpuoti medžiagas.
Ekologiškas nėštumas tai saugus nėštumas
Jūsų didžiausias rūpestis šiuo gyvenimo periodu, žinoma, yra būsimo kūdikio sveikata. Todėl labai svarbu susirikti kuo daugiau žinių apie tai, ko galima įsigyti parduotuvėse ir ar tai saugūs produktai. Nors mes tai turime daryti nuolatos, šie dalykai tampa dar svarbesni, kai esate atsakinga už du.
Per dieną ant mūsų odos patenka šitiek chemikalų, apie kuriuos mes mažai žinome. Todėl kreipkite dėmesį ne tik į tai, ką valgote, bet ir ką dedate ant savo kūno odos, kuo valote namus, kokiais dažais dažote būsimo kūdikio kambarį, kaip prižiūrite kiemą ir t.t. Ekologiški produktai tai vienas sprendimo būdų saugiam nėštumui.
Šaltinis: www.natural-living-for-women.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-19 23:57


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.