„Bjauriojo ančiuko” sindromas. Atmintinė tėvams

Teksto dydis:

„Bjauriojo ančiuko” sindromas. Atmintinė tėvams

Kai mes, suaugusieji, po atostogų dūsaujame: „Kaip nesinori eiti į darbą”, tai, žinoma, šiek tiek koketuojame. Juk iš tikrųjų beprotiškai norisi sužinoti naujienas ir pasipuikuoti prieš kolegas gražiu įdegiu. Bet štai, jeigu jūsų sūnus ar dukra sako: „Aš nenoriu į mokyklą”, – tai jau rimtas signalas, kad vaikui kažkas negerai.
 
Mergaitės – „baidyklės”
 
Septinta – aštunta – devinta klasės taip pat patenka į „rizikos” nenorinčių eiti į mokyklą grupę. Tiesiog prieš pat mokslo metų pradžią vaikas pasidaro liūdnas, verksmingas, jis nenori susitikti su savo bendraklasiais, ištisas dienas sėdi namuose ir nieko neveikia. Į klausimą: „Kas tau?” – atsako: „Nieko”. Jūs bandote sužinoti, kodėl jis nenori eiti į mokyklą, ir gaunate lakonišką atsakymą: „Nenoriu ir viskas”. Tai reiškia, kad jūsų paaugęs vaikas stipriai išgyvena savo paaugliškus kompleksus. Per vasarą paauglys galėjo patirti didžiulį hormonų antplūdį. Mergaičių figūra ryškiai keičiasi, o kitų priešingai, palyginus su draugėmis vis dar išlieka visai vaikiška. (Tai taip pat „problema). Žinoma, kad tokie pasikeitimai (arba ne) negali būti nepastebėti akylų bendraklasių. Drovioms mergaitėms bet koks dėmesys jų moteriškoms kūno dalims sukelia napakeliamą gėdos jausmą. Mergaitė tampa uždara ir gėdinasi susitikti su klasiokais. Ypač jei ji ruošiasi susitikti su tuo, kuriam jaučia simpatiją. Pasisukiojusi prieš veidrodį, paauglė mergaitė paskelbia sau nuosprendį: baidyklė.
 
Berniukai – „spuoguoti neužaugos”
 
Tas pats ir su berniukais. Sunku patikėti, kad paaugliški spuogai gali atsisakymo nuo mokslų priežastimi. Bet, deja, tai tiesa. Berniukas, per vasarą nespėjęs tiek paaugti, kaip jo „akseleratai” bendraamžiai, kuriems jis dabar turės „kvėpuoti į bambą”, taip pat kompleksuoja ir nenori rodytis savo klasiokams. Tokios rugsėjo depresijos psichoterapija paprasta. Paaugliškame amžiuje vaikai pikti, ciniški ir vertina vienas kitą dažniausiai pagal drabužius. Paauglys turi būti aprengtas ne tik, kaip jums atrodo, tvarkingai ir gražiai. Jis turi būti apsirengęs madingai, galbūt, net ultramadingai (patinka jums tai, ar ne). Pasistenkite nupirkti vaikui tokius rūbus, apie kuriuos jis jau seniai svajoja ir kurie slėptų neduodančius jam ramybės paaugliškus trūkumus. Vaikas turi pats sau labai patikti.
Ir dar atsiminkite, per daug laisvo laiko paaugliui kenkia. Užsiėmęs savo mėgiama veikla žmogus ir pats save vertina geriau, nei dykai besišlaistantis, o ir laiko pergyventi dėl savo kompleksų nelieka.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-28 00:37


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

AccitleActina 2011-06-10 04:29

Taip, tikriausiai todel

Berta 2010-08-26 20:52

Ankciau tai budavo uniformos ir niekas galvos nesukdavo apie jokios prasmatnias aprangas