Mažyliui reikia vėžimėlio. Kokį pasirinkti?

Teksto dydis:

Mažyliui reikia vėžimėlio. Kokį pasirinkti?

2011-04-01 00:00

Universalūs triračiai, universalūs sportiniai keturių ratų vežimėliai, klasikiniai lopšiniai, „sportinukai“, „skėtukai“ – visi modeliai yra geri. Bet rinkdamiesi vaikišką vežimėlį pagal savo gyvenimo būdą, poreikius ir skonį, atkreipkite dėmesį į keletą pagrindinių dalykų:

SAUGU

 • Įsitikinkite, kad vežimėlio sudedamasis mechanizmas stabiliai užsifiksuoja. Europos gamintojai įtaiso papildomas apsaugas, kad vežimėlis nuo neatsargaus judesio pats nesusilankstytų.
 • Įsitikinkite, kad vežimėlį lengva sulankstyti ir sudėti, kiek sudėtas jis užima vietos, pamatuokite ar tilps į jūsų automobilio bagažinę. Jeigu naudojatės liftu, pasidomėkite koks vežimėlio plotis ar lengvai įvažiuosite.
 • Vežimėlio mechanizmo dalys, esančios vaiko pasiekiamoje zonoje, turi būti uždengtos, kad mažylis nesusižeistų.
 • Vežimėlio stabdžiai turi būti ne tik patikimi, bet ir lengvai valdomi.
 • Sportiniuose ar universaliuose vežimėliuose būtini saugos diržai.
 • Per vežimėlį dengiančią medžiagą turi nepraeiti nei šaltis, nei skersvėjis. Renkantis vežimėlį, reikėtų atidžiai vertinti ir audinį, kuriuo jis aptrauktas: ar jis lengvai plaunamas, valomas, ar jis nekenksmingas vaikui.
 • Patikrinkite, ar kėdutės nugarėlė lengvai nusileidžia į horizontalią padėtį, – tai labai svarbu kūdikio stuburui. Kėdutės komplekte turi būti penki apsaugos diržų tvirtinimo būdai. Tai ypač svarbu, jei vežimėlis jums tarnaus ilgesniam laikui, – vežiosite vaikutį ir didesnį, ne tik naujagimį.
 • Vežimėlis vaikui neturi būti per platus. Jame mažulis turi saugiai sėdėti arba gulėti. Vokiečių gamintojai mano, kad vežimėlyje vaikui neturi likti vietos vartaliotis, sukiotis, nes tai yra nesaugu !

  PATIKIMA
  Vežimėlio kokybę patvirtina kokybės sertifikatas ES šalims – EURO ženklas.
  Būtinai pasiteiraukite apie vežimėlio garantinį aptarnavimą pas pardavėjus
  Patikimumą garantuoja garsesni gamintojai, dirbantys ne vienerius metus, nuolat testuojantys savo gaminius. Žinoma, šių gamintojų vežimėliai – brangesni.

  PATOGU
 • Vežimėlis su išimamu lopšiu – labai praktiškas. Jūs patogiai galėsite nusinešti kūdikį į svečius ar polikliniką.
 • Rankenos su reguliuojamu aukščiu – patogu mamai ir tėčiui.
 • Jei vežimėlio amortizacinė sistema kokybiška, jis puikiai važiuos net ir su nedideliais ratukais, o dideli ratai leis patogiai važinėti ir per smėlį, ir per sniegą.
 • „Skėčio principu“ susilankstantį vežimėlį galite nešti viena ranka, kitoje laikydami kūdikį, lipti laiptais ar į autobusą.
 • Patogu, jei vežimėlio medžiagines dalis galima nuimti ir išskalbti.
 • Didelis vežimėlio privalumas – galimybė transformuoti sėdynę. Ja galite vaikutį atsukti į save priekiu ar nugaryte. Paaugęs vaikutis mėgsta stebėti aplinką, tad labai lengvai išpildysite jo norą.
 • Papildomi vežimėlio aksesuarai: gaubtas nuo vėjo ir lietaus, skaidrus uždangalas, tinklelis nuo vabzdžių, kūdikio daiktų krepšys, kuprinės ir vokeliai – rinkitės! Brangesni gali pasiūlyti papildomų komforto detalių: užvalkaliuką kojytėms, stalelį žaisliukui pasidėti, vaikutį saugojantį nuo lietaus užtiesalą.

  Dar keli patarimai: nenaudokite lopšio, jei vaikutis jau sėdi – jis gali lengvai persisverti ir iškristi. Niekada nepalikite vežimėlio, nenuspaudę stabdžių. Nepatikėkite vežimėlio vežioti kitam vaikui.

  Pirkdami vežimėlį, galite išleisti nuo 70 iki 3000 lt. Kaip papasakojo kalbintos mamos, renkantis vežimėlį nemalonus vienintelis dalykas – jo kaina. „Tačiau žinau, kad, nusipirkusi gerą vežimėlį, jį nesunkiai parduosiu, todėl taupyti neverta, o su juo atrodėme ir jautėmės puikiai”, – akcentavo viena mamytė.
  Taigi, kokia optimali vežimėlio kaina, atsakyti sunku. Kiekvienas pasirenka pagal savo norus ir galimybes. Pasikliaukite parduotuvės konsultantais, išsiaiškinę jūsų norus jie tikrai patars. Geros kelionės!
 • Komentuoti

  Skaitytojų komentarai (1)

  Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-26 19:07


  Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

  I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

  Email : carolblankatmcard@gmail.com

  Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

  What'sApp : +393512615163

  They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.