Patarimai planuojančioms maitinti krūtimi

Teksto dydis:

Patarimai planuojančioms maitinti krūtimi

2012-01-30 15:02

Sveikiname! Tu nusprendei maitinti krūtimi,todėl maitinsi savo vaiką labiausiai jam tinkančiu maistu. Šiais laikais ne visos mamos tam ruošiasi, todėl turėtum didžiuotis tokiu savo sprendimu, rašo „Pregnancy Calendars“.
Nors maitinimas krūtimi yra nuostabi patirtis, tai ne visada taip lengva kaip atrodo. Maitinimas krūtimi, visų pirma yra tai, su kuo kai kurioms mamoms sunku susidoroti, todėl reikalingos įvairios papildomos žinios.
Kad maitinti būtų lengviau

  • Fiziškai paruošk savo kūną – maitinimas krūtimi gali pakenkti tavo speneliams, jie gali imti skilinėti ir kraujuoti. Būtinai naudok specialų spenelių kremą. Nepamiršk įsigyti ir keletos patogių liemenėlių, svarbu, kad jos gerai prilaikytų krūtinę. Į kaušelių vidų įsidėk specialų pieno lašelius sugeriantį įklotą, kad nesijaustum nemaloniai ir prasisunkęs pienas neišteptų tavo apatinių bei viršutinių drabužių.
  • Paruošk save sunkumams, kurie gali iškilti maitinant kūdikį krūtimi. Kai kuriems kūdikiams sunku žįsti krūtį dėl įsitempusio liežuvio, kurį gali atlaisvinti gydytojas chirurgas.
  • Skaičiuok savo kūdikio šlapius ir purvinus vystyklus, kad žinotum ar nepermaitini, o gal maitini nepakankamai. Su laiku žinosi, kiek per dieną vystyklų pakeisti yra normalu ir kiek per daug arba per mažai.
  • Pasirūpink savimi. Stenkis patirti kuo mažiau streso ir pakankamai išsimiegoti. Žinoma, lengviau pasakyti, nei padaryti, bet atmink, kad bet kokie miego sutrikimai ir intensyvus stresas kenkia motinos pieno gamybai. Kai maitini kūdikį, pasistenk būti jaukioje aplinkoje, įsijunk raminančios muzikos, patogiai įsitaisyk krėsle ir mėgaukis šia motiną ir kūdikį suartinančia akimirką. Pati irgi stenkis valgyti ramioje aplinkoje, rinkis maistingus produktus.
  • Būk kantri, pirmomis dienomis pasiduoti lengviausia. Prie maitinimo krūtimi reikia priprasti ir tau, ir kūdikiui, todėl mokotės ir stengiatės abu. Po mėnesio kito maitinimas taps įprasta ir daug pastangų nereikalaujančia dienos dalimi.Jei kūdikis bevalgydamas užmiega, teks jį pažadinti ir įsitikinti ar jis dar norės žįsti, ar ne. Dėl šios priežasties geriausia kūdikį maitinti ne tada, kai artėja jo miego valandos.
  • Sek laikrodį. Turi atsiminti, kiek laiko praėjo nuo paskutinio maitinimo, tada tik pažvelgusi į laikrodžio rodyklę jau žinosi, kad artėja laikas maitinti mažylį.
  • Įsiklausyk į savo kūną. Jei krūtis skauda, tempia, jos jautrios, paraudusios, o tau pakilo temperatūra, tai gali būti mastitas. Jis lengvai pagydomas vartojant gydytojo paskirtus medikamentus. Ilgai nelauk ir kreipkis pagalbos, nes pertrauka maitinime gali reikšti visišką jo nutraukimą.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 21:17


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.