5 taisyklės prieš erekcijos sutrikimus

Teksto dydis:

5 taisyklės prieš erekcijos sutrikimus

2014-12-18 08:00

Daugelio vyrų naktinis košmaras – impotencija. Iš tiesų tas velnias ne toks baisus, ir likti pilnaverčiu vyru net septyniasdešimtmečiui – visai realu. O tam, kad košmaras netaptų tikrove, reiktų laikytis keleto nesudėtingų taisyklių.
 
Taisyklė Nr. 1

Tai labai maloni taisyklė – ji sako, kad seksas turi būti reguliarus ir apie jį nereikia pamiršti, kitaip, kai susigriebsite, gali būti per vėlu. Aišku, varginantis darbas, komandiruotės, problemos santykiuose – banalios priežastys, bet atitolinančios artumo momentus. Vienok atminkite, kad per ilgos pertraukos – nuo trijų mėnesių ir daugiau, gali stipriai pakenkti potencijai. Įdomiausia, kad kuo blogiau jūs pakeliate susilaikymą, tuo paprasčiau jums bus atsistatyti ir atvirkščiai.
Jei situacija visai beviltiška ir apie seksą reikia pamiršti ilgam, tai medikai pataria (ką – nesunku ir susiprasti), imti reikalą į savo rankas tiesiogine ir perkeltine prasme. Tai reiktų daryti kartą per savaitę ir dažniau. Bet įsitraukti į tai, žinoma, taip pat neverta.
 
Taisyklė Nr. 2

Rūpinkitės sveikata. Tai reiškia ne tik venerinių ligų gydymą ir tyrimų atlikimą, kurie rodo, ar viskas gerai su prostata – čia tai kaip tik viskas aišku. Yra dar daug ligų, kurių pasekmės trukdo normaliam gyvenimui ir seksui. Nenumokite ranka į pabodusį negalavimą, pavyzdžiui, galvos skausmą – tokios ligos atima jėgų seksui ne mažiau, kaip ilgi posėdžiai viršininko kabinete, ypač jei liga tampa chroniška.
 
Taisyklė Nr. 3

Jei jūs sužinojote apie savo draugo sėkmingus donžuaniškus žygius, neskubėkite jo nugalėti savaisiais. Dažni vienkartiniai ryšiai ardo jūsų organizmą, net jei jūs žinote, kad partnerė neserga jokiomis venerinėmis ligomis. Esmė ta, kad žmonių, kurie yra kartu jau seniai, net mikrobai, sėdintys patys sau organizme, pripranta vieni prie kitų. Kai jūsų mikrobai dažnai susiduria su svetimais, teigiamo efekto nelaukite.
 
Taisyklė Nr. 4

Niekada negailėkite švelnumo. Ne tik moraliniu aspektu, bet ir fiziniu, ką įrodė Masačiusetso andrologijos instituto mokslininkai. Jie tyrė vyrus, priklausančius skirtingoms socialinėms grupėms, besiskundžiančius savo potencija. Išaiškėjo, kad visi jie skyrė mažai dėmesio glamonėms prieš meilės aktą. Kaip tai susiję? Esmė ta, kad jei moteris prieš aktą yra nepakankamai susijaudinusi, jos organizmas išskiria neiropeptidą. Ši medžiaga suduoda rimtą smūgį žemiau juostos, tiesa, ne iš karto, bet priklausomai nuo to, kiek jos susikaupia. Tyrimais nustatyta, kad pačios didžiausios neiropeptido dozės išsiskiria prievartos akto metu.
 
Taisyklė Nr. 5

Pakalbėsime apie maistą, kuris teigiamai veikia potenciją. Tai petražolės, salierai, kinza, šokoladas, riešutai, obuoliai, braškės, avietės – sąrašas didelis. Bet nežiūrint į naudingumą, piknaudžiauti niekuo nereikėtų, nes efekto nebus. Be to, kad organizmas normaliai funkcionuotų, jam reikalingi vitaminai ir įvairios maistinės medžiagos. Viena iš jų amino rūgštis argininas, iš kurio per fermentacijos procesus gali susidaryti dujų pavidalo azoto monoksidas. Azoto monoksidas pasižymi daugialypiu teigiamu poveikiu: jis plečia kraujagysles, mažina kraujo spaudimą, gerina aprūpinimą deguonimi ir saugo nuo kraujo krešėjimo. Kai organizmas gauna didesnį NO pirmtako L-arginino kiekį, mitybos fiziologiniu atžvilgiu sužadinamas medžiagų apykaitos ciklas, todėl erektilinės disfunkcijos atveju palaikoma erekcija.
 
 
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (10)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 13:59


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

viktoras 2015-05-26 13:25

Aukščiau parašytame straipsnye yra gan daug tiesos bet ta tiesa yra gan nuvalkiota.Žmoniu atsiliepimuose matosi zombodežies poveikis.Visi šie taip vadinami vaistai tai paprasčiausias supuves medinis ramstis prie griunančios sienos.Čia tas pats kai Fašistine Buržuazine reklama tvirtina kad pasitepus blizgančiu kremu veida irpradejus blizgeti odai sugražinama jaunyste.Bet kodel tuomet žmones apskritai sensta jei taip pat padempus oda taip pat gražinama jaunyste.O šio atveju brangios tabletes laikinai pakelia uodegyte-tai net patys užbukinti žmones tvirtina-aš išgyjau nuo impotencijos.Bet ar ilgam.Akupunkturos mokslas teigia pagrindine impotencijos priežastis vidines energijos praradimas inkstu arba kasos-blužnies kanaluose ir siuluomi rimti receptai šiai negalei pašalinti.Maža tuo ši negale taip pat lydi ir radikulitas ir bendras nuovargis-trumpame rašynelyje neimanuomaviskuo išvardyti visu sutrikimu.Ir atvirkčiau visuos šios negales gali sukelti impotencija.Atkurus kanalu Ci pusiausvira dinksta visi sutrikimai.Labai noriečiau susisiekti su žmonemis rimtai užsiimančiais akupunktura.Turiu surinkes ir susistemines labai daug žiniu ir todel noriu rimtiems žmoniems per laika perduoti dykai šias savo žinias.Mano adresas Šilute Gluosniu 3 31a.Bet pra6om ra6yti ne elektroninius bet poierinius laiškus.

Liu 2015-04-26 21:40

daugiau apie Spedrą galima paskaityti čia: http : //goo. gl/i5Byz0 (mokslinių tyrimų rezultatai, statistikos ir t.t.). Siūlau užmesti akį - tik reikėtų nutrinti tarpus