FORTE – tai stipru!

Teksto dydis:

FORTE – tai stipru!

2014 saus. 14 11:05

Žydrūnas Savickas
Atletas, Pasaulio čempionas, Gineso rekordininkas 
Vilniaus galiūnų federacijos prezidentas

Galiūno gyvenime viskas – tartum po didinamuoju stiklu. Intensyvesnės treniruotės, didesnės apkrovos, ypatingas dienos režimas, ypatingas maistas ir ypatingos kūno priežiūros priemonės. Be meilės sportui, be vidinio pasiryžimo kovoti ir siekti pergalių net neverta žengti tuo keliu, kurį pasirinkau ir aš. Turiu omenyje ne tai, kad esu už visus geresnis, pranašesnis. Tiesiog many dega noras pasiekti tai, kas dar nepasiekta. Nėra didesnio džiaugsmo, kai žinai, kad pirmasis peržengei neperžengtą ribą, o gerbėjai ir draugai nuoširdžiai džiaugiasi kartu su manimi. Šeimos parama galiūnui – labai svarbi. 

Pagal galimybes stengiuosi propaguoti sveiką gyvenseną, pritaikau savo patirtį kitiems „Savicko sporto klubuose“ (www.savickosportoklubas.lt). Čia man gelbsti žmona Jurgita, kuriai esu itin dėkingas. Viename savo interviu minėjau, kad bet kam pravartu sustiprinti raumenis. Juk pasitreniravus keletą mėnesių treniruoklių salėje galima išvengti traumų tiek žaidžiant krepšinį, tiek slidinėjant kalnuose. Kitaip tariant, traumų prevencija yra svarbus fizinio pasiruošimo komponentas. Nė vienas atletas iškart nepuola prie maksimalių apkrovų, daro tai palaipsniui, pradeda nuo apšilimo, vėliau didindamas krūvį. 

Aktyviai sportuoju nuo 13 metų, taigi pavyko sukaupti milžinišką patirtį. Keliaudamas po pasaulį išbandžiau daugybę treniruoklių, maisto papildų, kūno priežiūros priemonių. Šiandien turiu pasirinkimo laisvę, todėl renkuosi geriausius – pagal patikimumą, saugumą ir veiksmingumą. Mūsų klubuose įrengti „Life fitness“ ir „Hammer“ treniruokliai, dirba aukštos kvalifikacijos treneriai. Pagal pageidavimą sudarome individualias stiprinimo programas be amžiaus ir lyties apribojimų. Apskritai, lengvasis kultūrizmas rekomenduotinas kiekvienam – esu patenkintas, kad vis daugiau lietuvių tai supranta, o lankytojų klubuose netrūksta!

Kalbant apie priemones kūnui, norėčiau paminėti šveicariškus „Herbamedicus“ Arklių balzamus FORTE (www.herbamedicus.lt). Šildantis puikiai tinka apšildyti raumenis prieš treniruotę. Pakanka jį įtrinti, lengvai masažuojant, ir pasijunta šiluma, oda parausta. Šaldantis balzamas naudotinas po treniruotės, kad maloni vėsa atpalaiduotų pavargusius raumenis. Į šiuos balzamus atkreipiau dėmesį, nes juos rekomendavo profesionalūs sportininkai ir kineziterapeutai. Patiko augalinė sudėtis ir senovinė receptūra. Balzamų veikimas yra pakankamai stiprus, todėl jie man labai tinka treniruotėse. 

„Herbamedicus“ Arklių balzamus FORTE naudojau, ruošdamasis varžyboms Druskininkuose, kur pasiekiau naują Pasaulio Gineso rekordą. Pavyko patempti net 12 lengvųjų automobilių, kurių bendra masė siekė beveik 13 tonų. 

Nežinau, kiek įtakos mano pasiekimui tai turėjo, bet FORTE – išties stipru!

Komentuoti