Išsaugotas vyriškumas. Ir dar daug pajėgių metų!

Teksto dydis:

Išsaugotas vyriškumas. Ir dar daug pajėgių metų!

2013-09-03 00:00

Kaip yra žinoma, geriausias būdas prailginti seksualinį vyrų gyvenimą lovoje yra... sklerozė. Pamiršai, kas buvo vakare, ir ryte jau vėl traukia nauji žygdarbiai. Pažvelkime į problemą „kitu kampu“ – humoras taip pat puikus vaistas.
 
Visi ultra madingi preparatai, tokie, kaip viagra, yra tik fiziniai kuklių vyriškų privalumų dirgikliai. Ir tik laikinas atminties praradimas – tikras gamtinis vaistas nuo impotencijos.
 
Sukelti sklerozę visai nelengva. Bet jau yra specialių metodikų, atėjusių pas mus, kaip įprasta, iš Vakarų.
  • Iš pradžių reikia save priversti nešokti iš lovos tik suskambėjus žadintuvui. Tai labai kenksminga. Reikia išmokti prabusti likus penkiolikai minučių iki darbo dienos pradžios. Geriausia žadintuvą iš viso išmesti į šiukšliadėžę. Patikėkite, gyvenimas be jo žymiai malonesnis. 
  • Po to, vietoje rytinio prasibėgiojimo, betikslio svarmenų kilnojimo ir velotreniruoklio pedalų sukimo, – barščių lėkštė ir šimtas gramų degtinėlės iš šaldytuvo. Pusryčius užbaigiame Havanos cigaru ir nepamirštame išvaryti į lauką šuns. Tegu mokosi vaikštinėti savarankiškai. Jei yra vaikų – jų nepastebime. Į vaiko klausimą: „Tėti, duok dešimt litų pietums“, – demonstratyviai tylime arba duodame niuksą, klausdami: „Kas tu toks, berniuk?“ 
  • Darbe pasirodome po pietų praėjus porai valandų. Ir jokių išsisukinėjimų prieš valdžią! Valdžią iš karto perspėjame, kad laikomės gydymo nuo prasidedančio vyriško silpnumo kurso. Jei valdžia prieštarauja, reikalaujame nedarbingumo lapelio. 
  • Moterims – kolegėms siūlome kultūringai praleisti laiką vakare restorane „Trys mergelės“. Žinoma, jame nepasirodome ir paskaičiuojame, kiek sutaupėme, neišleidę pinigų vakarienei. 
  • Įsirašome į nudistų, antiglobalistų judėjimus„ Lietuvos ryto“ fanų ar kokios partijos, kurios gretose tikrai uždirbsite pinigų gydyti neišvengiamą politinę impotenciją. 
  • Išmetame mobilųjį telefoną, elektroninę užrašų knygelę ir keletą kartų nuo stalo ant grindų nustumiame savo nešiojamą kompiuterį. Iš atminties išbraukiame žmonos vardą, kiekvienas sekantis susitikimas su ją bus naujas, romantiškas pasimatymas. 
  • Užmirštame visus kažkada mokykloje išmoktus eilėraščius. Atminkite, kiekvienas atmintyje užstrigęs posmas – užtikrintas kelias į impotenciją!
  • Jei visos anksčiau išvardintos priemonės „nesuveikė“ ir sklerozė taip ir „neapsireiškė“, darome štai ką. Nelyginame kelnių, neskalbiame kojinių ir nesiskutame. Geriame daugiau alaus. Trys kasdien išgerti litrai alaus sklerozę sukelia dar jauname amžiuje ir kaip mat padidina jūsų seksualinį patrauklumą... jūsų akyse.
  • Beje, būtina žinoti, kad visu paminėtus metodus galima taikyti tik, leidus jus gydančiam medikui. Savigyda pavojinga, nes sklerozės perteklius, taip pat nemalonus, kaip ir jos trūkumas.

Sėkmingo seksualinio gyvenimo.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (22)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-15 16:06


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Aivaras 2014-12-18 09:49

jauniems tai gali praeiti be pasekmių, o vyresniems nei 40 metų dviejų trijų mėnesių susilaikymas gali baigtis lytinio gyvenimo moratoriumu neribotam laikui.

Aivaras 2014-12-18 09:45

vyrui ilgiau susilaikius gali sutrikti erekcija, bet pasekmės priklauso nuo vyro organizmo ir amžiaus, taip pat nuo susilaikymo laikotarpio.