Kuo seksas naudingas sveikatai?

Teksto dydis:

Kuo seksas naudingas sveikatai?

2013-01-08 00:00

Mokslininkai, liaudis įvairiapusė, jie tiria ne tik materijos savybes ir tolimų žvaigždžių šviesą, bet ir tokius kasdienius objektus, kaip, pvz. seksas. Rodos, ką naujo galima sužinoti apie kūniškus žmonių santykius, bet mokslo žmonės įdėmiai žiūri į mikroskopus ir vis atranda netikėtų sekso savybių.
 
Pasirodo, kad spermoplazmoje yra cinko, kalio ir kitų mineralinių medžiagų, kurios, kaip įrodyta, stabdo dantų irimą. Kaip minėtieji mineralai pasiekia savo tikslą, mokslininkai nepatikslina. Bet jie atkreipė dėmesį į tai, kad „tas” metodas gali būti ne mažiau efektyvus, o svarbiausia, malonesnis, nei tradicinis dantų pastos išspaudimas iš tūtelės. Be to, mokslininkai tvirtina, kad higienos taisyklės reikalauja valyti dantis prieš ir po lytinio akto, kas jau savaime stiprina dantis.
 
Proto ribose seksas yra naudingas, tvirtina medikai
O vyrams jis tiesiog gyvybiškai būtinas. Airijos Kvinso universiteto tyrimais nustatyta, kad vidutinio amžiaus vyrų, turinčių reguliarius seksualinius santykius, procentinis mirtingumas du kartus mažesnis, nei jų seksualiai neaktyvių bendraamžių.
 
Sekso savybės

Gerina uoslę
Esmė ta, kad seksualinio aktyvumo metu organizmas gamina daugiau hormono prolaktino, kas savo ruoštu sustiprina smegenų centrų, atsakančių už uoslę, veiklą.
 
Sumažina širdies susirgimų riziką
Tikimybė susirgti širdies ligomis sumažėja tris kartus, tuo atveju, kai seksualiniai kontaktai būna ne rečiau, kaip tris kartus per savaitę.
 
Teigiamai veikia bendrą fizinę būklę
Seksas, kaip ir bet koks fizinis aktyvumas, mažina svorį. Lytinio akto metu sudeginama apie 200 kalorijų, tiek pat, kiek bėgant 15 minučių.
 
Stiprina raumenis
Lytinio akto proceso metu organizmas gamina daugiau hormono testosterono, o tai stiprina dubens, rankų, kaklo, krūtinės raumenis, tai yra visų tų organų, kurie, jūsų pageidavimu, veikia mylintis.
 
Sumažina depresiją
Didžiausią efektą pastebi moterys. Be to, svarbus ne tik pats lytinis kontaktas, bet ir tai, kad nenaudojamas prezervatyvas. Spėjama, kad tai susiję su spermoje esančiu hormonu.
 
Malšina skausmą
Orgazmo metu kyla hormono oksitocino lygis, dėka to gaminasi „malonumo hormonas” endorfinas. O jis, savo ruoštu, teigiamai veikia fizinius ir dvasinius negalavimus. Mokslininkai pažymi tiesioginį ryšį tarp endorfinų lygio kraujyje ir žmogaus nuotaikos, kuo daugiau hormonų, tuo laimingesnis jaučiasi žmogus.
 
Stiprina imuninę sistemą
Žmonių, gyvenančių aktyvų lytinį gyvenimą, organizme 30 proc. padidėja imunoglobino A lygis, o tai teigiamai atsiliepia imuninei sistemai ir sumažėja tikimybė susirgti paršalimo ligomis ir gripu.
Stiprina šlapimo sistemos raumenis, gerina prostatos veiklą ir net užkerta kelią prostatos vėžiui – tai taip pat aktyvios seksualinės veiklos rezultatai.
 
Maža to, Hamburgo medicininių tyrimų centro darbuotojų nuomone, reguliarus lytinis gyvenimas teigiamai veikdamas galvos smegenis, didina intelektualinius žmogaus sugebėjimus.
Mokslininkai nervų audinių stimuliaciją aiškina tuo, kad sekso metu sustiprėja adrenalino ir kortizono gamyba. Be to, reguliariai stimuliuojamas šis efektas išsilaiko daug ilgiau, nei, pavyzdžiui, psichiką stimuliuojančių preparatų veikimas, todėl galima kalbėti apie tokio sekso efekto naudojimą medicininiams tikslams, neturintiems nieko bendra su dauginimosi procesu.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

CFAE19RIHY www.yandex.ru 2019-09-04 05:54

s4Fq28y4

Alex 2014-03-29 18:45

Horny Goat Weed Complex – tai nauja sinergetinė formulė vyrams
Horny Goat Weed (Epimedium grandiflorum), kinų kalboje – „in-jan-cho“ – geidulingo ožio žolė. Šis netyčia piemenų aptiktas augalas žinomas jau šimtmečius. Piemenys pastebėjo, kad priėdę šios žolės, jų ožiai tapdavo seksualiai aktyvūs. Nuo tada ši žolė tapo populiari tiek vakarų, tiek rytų Kinijos liaudies medicinoje. Šiame komplekse yra ir kitų žolių, stiprinančių viena kitos poveikį
Žiūrėti interneto svetainė:: http://neslimo.eu/lietuva.htm